Povezane vesti

"Mislila sam da je konj": Scena sa beogradskog kolovoza ljude ostavila u neverici, pitaju se je li moguće

"Mislila sam da je konj": Scena sa beogradskog kolovoza ljude ostavila u neverici, pitaju se je li moguće

Telegraf 16.04.2023
Nestvarna scena danas u Zemunu. Scena koja je danas šokirala građane Beograda, jeste kuca se vozi u automobilu, i to ne bi bilo ništa neobično, da ta kuca nije mnogo veća od vozila. Na Instagram stranici "Moj Beograd" pojavio se snimak iz Zemuna… »
"Mislila sam da je konj": Nesvakidašnji prizor ostavio Beograđane u čudu (video)

"Mislila sam da je konj": Nesvakidašnji prizor ostavio Beograđane u čudu (video)

Večernje novosti 16.04.2023
SCENA koja je danas šokirala građane Beograda, jeste kuca se vozi u automobilu, i to ne bi bilo ništa neobično, da ta kuca nije mnogo veća od vozila. Foto: Printskrin Instagram/moj_beo_grad Na Instagram stranici "Moj Beograd" pojavio se snimak iz… »
"Koliko čudo od kučeta": Ovaj snimak iz Zemuna je hit na društvnim mrežama (video)

"Koliko čudo od kučeta": Ovaj snimak iz Zemuna je hit na društvnim mrežama (video)

Blic 16.04.2023
Na društvenim mrežama pojavio se video snimak velikog psa koji se vozi u automobilu. Snimak je napravljen u Zemun, objavljeno na instagram stranici "Moj Beograd". U pitanju je nemačka doga, koja je poznata po gigantskoj veličini. Kako je navedno na… »
Nestvarna scena na ulici u Zemunu: Pas u kabrioletu, izgleda kao džin (video)

Nestvarna scena na ulici u Zemunu: Pas u kabrioletu, izgleda kao džin (video)

Kurir 16.04.2023
Nestvarna scena danas u Zemunu! Kuca se vozi u automobilu, i to ne bi bilo ništa neobično, da ta kuca nije mnogo veća od vozila! Na Instagram stranici "Moj Beograd" pojavio se snimak iz Zemuna. 00:09 Pas u kolima u Zemunu Na snimku se vide muškarac i… »

Vesti dana »