Povezane vesti

Marija Šerifović prošla kroz pakao, strahovala za svoj život!

Marija Šerifović prošla kroz pakao, strahovala za svoj život!

Svet plus 20.04.2023
Pevačica Marija Šerifović prošla je kroz pakao, strahovala za svoj život, a o ovome nikada nije pričala! Za nju je to jedan od najtežih trenutaka... Pevačica Marija Šerifović 2007. godine osvojila je prvo mesto na najvećem muzičkom festivalu… »
"To su najstrašnija 3 minuta" Marija Šerifović se prisetila najtežeg momenta u životu - "Mislila sam da ću umreti"

"To su najstrašnija 3 minuta" Marija Šerifović se prisetila najtežeg momenta u životu - "Mislila sam da ću umreti"

Večernje novosti 20.04.2023
PEVAČICA Marija Šerifović 2007. godine osvojila je prvo mesto na najvećem muzičkom festivalu „Evroviziji“, a jednom se prisetila šta se dešavalo iza kulisa velike scene u Finskoj. Foto: Printskrin - Što se tiče same pobede i trenutka kada ja… »
Mislila sam da ću da umrem! Marija Šerifović o najstrašnija 3 minuta u svom životu - Ovako mala sam se još smanjila!

Mislila sam da ću da umrem! Marija Šerifović o najstrašnija 3 minuta u svom životu - Ovako mala sam se još smanjila!

Mondo 20.04.2023
Marija Šerifović je ispričala kako se osećala u noći koja je bila vrhunac njene karijere, kada je pobedila na Evroviziji u Finskoj. Marija Šerifović je ispričala kako se osećala u noći koja je bila vrhunac njene karijere, kada je pobedila na… »
Dovela je evroviziju u Beograd, a ovo je strašna pozadina! Marija nakon 16 godina priznala šta se dešavalo iza kulisa!

Dovela je evroviziju u Beograd, a ovo je strašna pozadina! Marija nakon 16 godina priznala šta se dešavalo iza kulisa!

Kurir 20.04.2023
O pobedi Marije Šerifović na najvećem muzičkom festivalu „Evroviziji“ veoma često se govori i danas. Iako je trijumfovala pre čak šesnaest godina, svake godine pred muzičko takmičenje koje se održava u maju publika rado evocira uspomene i… »
"Mislila sam da ću umreti, bilo je strašno": Marija Šerifović prisetila se najstrašnijeg momenta u životu: "Povraćalo mi…

"Mislila sam da ću umreti, bilo je strašno": Marija Šerifović prisetila se najstrašnijeg momenta u životu: "Povraćalo mi…

Blic 20.04.2023
Pevačica Marija Šerifović 2007. godine osvojila je prvo mesto na najvećem muzičkom festivalu „Evroviziji“, a jednom se prisetila šta se dešavalo iza kulisa velike scene u Finskoj. - Što se tiče same pobede i trenutka kada ja postajem svesna… »

Vesti dana »