Povezane vesti

Nemanja više neće igrati za reprezentaciju Srbije

Nemanja više neće igrati za reprezentaciju Srbije

Sportski žurnal 21.04.2023
Kao kapiten je predvodio reprezentaciju do osvajanja evropskog zlata 2019. a učestvovao je i u osvajanju evropskih bronzi 2013. i 2017, kao i u osvajanju srebrne medalje u Svetskoj ligi 2015. Srpski odbojkaš Nemanja Petrić objavio je na društvenim… »
Nemanja Petrić neće više igrati za odbojkašku reprezentaciju Srbije

Nemanja Petrić neće više igrati za odbojkašku reprezentaciju Srbije

Dnevnik 21.04.2023
BEOGRAD: Srpski odbojkaš Nemanja Petrić objavio je na društvenim mrežama da je okončao reprezentativnu karijeru. BEOGRAD: Srpski odbojkaš Nemanja Petrić objavio je na društvenim mrežama da je okončao reprezentativnu karijeru. "San, motivacija… »
Petrić završio reprezentativnu karijeru

Petrić završio reprezentativnu karijeru

Sport klub 21.04.2023
Dugogodišnji reprezentativac Nemanja Petrić objavio je završetak karijere u nacionalnom timu. Odbojkaš Al Ahlija ovu odluku objavio je na svom Instagramu. – San,motivacija,odgovornost,borba,posštovanje, uspeh, ponos, čast… Sve su to reči i… »
Kapiten rekao kraj reprezentativnoj karijeri: ''Bila mi je velika čast draga moja Srbijo''

Kapiten rekao kraj reprezentativnoj karijeri: ''Bila mi je velika čast draga moja Srbijo''

Večernje novosti 21.04.2023
Kapiten odbojkaške reprezentacije Srbije Nemanja Petrić odlučio je da završi reprezentativnu karijeru. FOTO: CEV Od nacionalnog dresa se oprostio emotivnom porukom na društvenim mrežama. -… »

Vesti dana »