Povezane vesti

Gorela Barselona: Ceca Ražnatović dovela atmosferu do usijanja (video)

Gorela Barselona: Ceca Ražnatović dovela atmosferu do usijanja (video)

Večernje novosti 23.04.2023
NAJVEĆA balkanska estradno - muzička folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović sinoć je održala veliki i spektakularni koncert u Španiji - u Barseloni. Foto: Novosti Na koncert je došla vidno raspoložena u svom stilu - pozdravila publiku širokim… »
(Video) "ja sam vrela, i dalje vatrena": Ceca pokazala kako se provodi u Barseloni sa prijateljima, jednim komentarom sve…

(Video) "ja sam vrela, i dalje vatrena": Ceca pokazala kako se provodi u Barseloni sa prijateljima, jednim komentarom sve…

Blic 23.04.2023
Ceca Ražnatović, najveća balkanska zvezda sinoć je u Barseloni održala spektakularan nastup. Ona je preostalo vreme u Španiji odlučila da provede u šetnji, uživanju, šopingu... Ceca je, naime, u Barselonu otputovala sa sestrom Lidijom, ali i… »
(Video) Ceca u haljini sa šlicem do kuka: Zapalila Barselonu, muškarcima popadale vilice kada je izašla na binu: "Kad ova…

(Video) Ceca u haljini sa šlicem do kuka: Zapalila Barselonu, muškarcima popadale vilice kada je izašla na binu: "Kad ova…

Blic 23.04.2023
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović sinoć je imala spektakularan nastup u Barseloni. Svojim hitovima je podigla atmosferu do usijanja, a zbog njenog stajlinga mnogi su ostali bez daha. Cecu je, naime, publika u Barseloni u jednom klubu… »

Vesti dana »