Povezane vesti

FOTO Srđan iskopao raku za ženinog dečka, uhapšen jer je ćerku zaključavao i davio: Isplivali jezivi detalji o nasilniku…

FOTO Srđan iskopao raku za ženinog dečka, uhapšen jer je ćerku zaključavao i davio: Isplivali jezivi detalji o nasilniku…

Nova 25.04.2023
Srđan M. (46) iz Parcana kod Sopota, koji je uhapšen zbog nasilja u porodici i prebijanja maloletne ćerke (16), prema rečima njegove majke uhapšen je zbog sumnje da je svoju ćerku držao zaključanu u sobi, šamarao je i davio jer navodno želela da… »
Tukao joj dete, a ona ga brani: Oglasila se žena Srđana iz Sopota koji je pretukao ćerku (16): "On je dobar, samo je nasilan…

Tukao joj dete, a ona ga brani: Oglasila se žena Srđana iz Sopota koji je pretukao ćerku (16): "On je dobar, samo je nasilan…

Blic 25.04.2023
- Njega je sad pogodilo sto sam ga ja posle 20 godina napustila. Nije se ništa izdešavalo tako kao što se priča. Srđan nije takav. On je dobar, samo je nasilan pod dejstvom alkohola. Stvarno mi je krivo, ipak je on otac moje dece - kaže za "Blic"… »
Iskopao raku ženinom ljubavniku: Isplivali jezivi detalji o nasilniku iz Sopota: Vređao suprugu na društvenim mrežama…

Iskopao raku ženinom ljubavniku: Isplivali jezivi detalji o nasilniku iz Sopota: Vređao suprugu na društvenim mrežama…

Blic 25.04.2023
Srđan M. (46) iz Parcana kod Sopota, koji je uhapšen zbog nasilja u porodici i prebijanja maloletne ćerke (16), prema rečima njegove majke uhapšen je zbog sumnje da je svoju ćerku držao zaključanu u sobi, šamarao je i davio jer navodno želela da… »
Čovek koji je zlostavljao ćerku iskopao grob ženinom dečku!? Isplivala fotografija na mrežama, horor u Sopotu

Čovek koji je zlostavljao ćerku iskopao grob ženinom dečku!? Isplivala fotografija na mrežama, horor u Sopotu

Mondo 25.04.2023
Muškarac koji je pretukao svoju ćerku jer je želela da ide kod majke je ranije fotografisao grob koji je iskopao za dečka svoje žene. Muškarac koji je pretukao svoju ćerku jer je želela da ide kod majke je ranije fotografisao grob koji je iskopao… »
Iskopao grob ženinom dečku i slikao se pored njega?! Bizarni detalji nasilja u porodici kod Sopota (foto)

Iskopao grob ženinom dečku i slikao se pored njega?! Bizarni detalji nasilja u porodici kod Sopota (foto)

Kurir 25.04.2023
Muškarac (46) iz mesta Parcani kod Sopota, otac maloletnice (16), prema recima njegove majke uhapšen je jutros zbog sumnje da je svoju ćerku držao zaključanu u sobi, lupao joj šamare i davio je jer je, navodno, želela da ode kod majke. Nasilje nad… »
"Svi joj pričamo da ode da vidi dete": Komšije otkrile u kakvom stanju je majka devojčice koja je bila zatočena u kadi…

"Svi joj pričamo da ode da vidi dete": Komšije otkrile u kakvom stanju je majka devojčice koja je bila zatočena u kadi…

Blic 24.04.2023
"Nije dobro, van sebe je. Ludi po zgradi. Pričamo joj svi da ode da vidi devojčicu, ali ne znam da li je otišla. Poslednji put je videla kada je imala dve ili tri godine", priča za "Blic" komšinica Nevene T., majka devojčice (8) koju je otac Uroš… »

Vesti dana »