Повезане вести

Зорана Михајловић напустила СНС! Владимир Ђукановић јој поручио: Срећан пут, птицо бела, добила си шта си хтела!

Зорана Михајловић напустила СНС! Владимир Ђукановић јој поручио: Срећан пут, птицо бела, добила си шта си хтела!

Курир 25.04.2023
Бивша министарка и функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку, потврђено је Куриру у тој партији. Она је упутила писмо у којем је обавестила руководство да напушта странку. Михајловићева је… »
Зорана Михајловић напустила СНС: "Желим им све најбоље"

Зорана Михајловић напустила СНС: "Желим им све најбоље"

Радио 021 25.04.2023
Бивша министарка и висока функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку (СНС). "Поштовани, након 13 година чланства молим да избришете моје име из базе СНС. Проф. др Зорана З. Михајловиц", наводи се… »
Зорана Михајловић напустила СНС

Зорана Михајловић напустила СНС

Политика 25.04.2023
Бивша министарка и функционерка СНС Зорана Михајловић потврдила је данас Тањугу да је напустила ту странку. „Након 13 година, замолила сам да ме избришу из базе чланства СНС. Трудила сам се и радила најбоље што сам могла… »
Крај страначке љубави: Све „трзавице“ Зоране Михајловић и сабораца

Крај страначке љубави: Све „трзавице“ Зоране Михајловић и сабораца

Н1 Инфо 25.04.2023
Бивша министарка и сад већ бивша висока функционерка владајуће странке Зорана Михајловић потврдила је за Н1 да је напустила Српску напредну странку. На тај корак се одлучила, како каже, после 13 година. За то време, познато… »
Зорана Михајловић: Нећу улазити у друге политичке станке

Зорана Михајловић: Нећу улазити у друге политичке станке

Бета 25.04.2023
Бивша министарка рударства и енергетике Србије и потпредседница Српске напредне странке (СНС) Зорана Михајловић потврдила је данас да је напустила ту странку и изјавила да неће улазити у друге политичке партије.  "Након 13… »
Зорана Михајловић: Напустила СНС

Зорана Михајловић: Напустила СНС

Време 25.04.2023
Политика Како преноси портал Нова, бивша министарка рударства и енергетике је писмом обавестила руководство Српске напредне странке да напушта партију. Бивша министарка и висока функционерка Српске напредне странке странке… »
Зорана Михајловић напустила СНС

Зорана Михајловић напустила СНС

РТС 25.04.2023
Бивша министарка и функционерка СНС-а Зорана Михајловић потврдила је Тањугу да је напустила ту странку. "Након 13 година, замолила сам да ме избришу из базе чланства СНС-а. Трудила сам се и радила најбоље што сам могла… »
Зорана Михајловић за Н1: Тачно је, замолила сам да ме избришу из базе СНС

Зорана Михајловић за Н1: Тачно је, замолила сам да ме избришу из базе СНС

Н1 Инфо 25.04.2023
Бивша министарка и висока функционерка СНС Зорана Михајловић потврдила је за Н1 да је напустила Српску напредну странку (СНС). „Тачно је. Након 13 година, замолила сам да ме избришу из базе чланства СНС. Трудила сам се и… »
Зорана Михајловић напустила СНС

Зорана Михајловић напустила СНС

Еуроневс 25.04.2023
Бивша министарка и чланица Председништва СНС Зорана Михајловић објавила је данас да напушта Српску напредну странку. Она је на интаграму написала да је након 13 година, замолила да је избришу из базе чланства СНС. "Трудила… »
Зорана Михајловић напустила СНС

Зорана Михајловић напустила СНС

Инсајдер 25.04.2023
Некадашња министарка и функционерка Српске напредне странке (СНС) Зорана Михајловић потврдила је да је напустила ту странку. "Након 13 година, замолила сам да ме избришу из базе чланства СНС. Трудила сам се и радила најбоље… »
Зорана Михајловић напустила СНС

Зорана Михајловић напустила СНС

Правда 25.04.2023
Бивша министарка и функционерка СНС Зорана Михајловић потврдила је данас Тањугу да је напустила ту странку. "Након 13 година, замолила сам да ме избришу из базе чланства СНС. Трудила сам се и радила најбоље што сам могла… »
Зорана Михајловић напустила СНС! Након разлаза послала им ову поруку

Зорана Михајловић напустила СНС! Након разлаза послала им ову поруку

Мондо 25.04.2023
Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку. Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку. Бивша министарка и функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку, потврђено је Куриру у… »
САЗНАЈЕМО Зорана Михајловић напустила СНС

САЗНАЈЕМО Зорана Михајловић напустила СНС

Нова 25.04.2023
Бивша министарка, потпредседница Владе Србије и висока функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку (СНС), сазнаје Нова.рс. Како сазнајемо, Михајловић је упутила писмо у којем је обавестила… »
Зорана Михајловић потврдила за Данас да је напустила СНС: „Желим свима у СНС све најбоље“

Зорана Михајловић потврдила за Данас да је напустила СНС: „Желим свима у СНС све најбоље“

Данас 25.04.2023
Бивша министарка и висока функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку (СНС). Она је ову информацију потврдила за Данас. „Тачно је. Након 13 година, замолила сам да ме избришу из базе чланства… »
Нова: Зорана Михајловић напустила СНС

Нова: Зорана Михајловић напустила СНС

Бета 25.04.2023
Бивша министарка и потпредседница Српске напредне странке (СНС) Зорана Михајловић напустила је ту странку, објавио је портал Нова.рс.  Михајловић је, наводи портал, упутила писмо у којем је обавестила руководство да напушта… »
Ово је писмо Зоране Михајловић којим се опростила од Вучића и СНС: 13 речи за 13 година чланства

Ово је писмо Зоране Михајловић којим се опростила од Вучића и СНС: 13 речи за 13 година чланства

Нова 25.04.2023
Бивша министарка, потпредседница Владе Србије и висока функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку (СНС). Она је, како сазнајемо, упутила писмо руководству партије у ком их је обавестила да више… »
Бивша министарка Зорана Михајловић напустила СНС

Бивша министарка Зорана Михајловић напустила СНС

Блиц 25.04.2023
Бивша министарка и висока функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку (СНС). Михајловић је ту информацију потврдила за "Данас". Трзавице на релацији Зорана Михајловић – врх СНС трају дуже од… »
Зорана Михајловић напустила СНС

Зорана Михајловић напустила СНС

Нови магазин 25.04.2023
Бивша министарка и висока функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку (СНС), сазнаје Нова.рс. Михајловић је, како јавља Нова, упутила писмо у којем је обавестила руководство да напушта ту партију… »
Зорана Михајловић напустила СНС

Зорана Михајловић напустила СНС

Дневник 25.04.2023
БЕОГРАД: Бивша министарка и функционерка СНС Зорана Михајловић потврдила је Тањугу да је напустила ту странку. Након 13 година, замолила сам да ме избришу из базе чланства СНС. Трудила сам се и радила најбоље што сам могла… »
Зорана Михајловић напустила СНС

Зорана Михајловић напустила СНС

Телеграф 25.04.2023
На недавној опроштајној конференцји за медије, где је Михајловић говорила о свом раду у министарству, поручила је да су се одређене ствари дешавале у претходне две године, о чему ће бити времена и простора да се разговара… »
Нова.рс: Зорана Михајловић напустила СНС

Нова.рс: Зорана Михајловић напустила СНС

Н1 Инфо 25.04.2023
Бивша министарка и висока функционерка СНС Зорана Михајловић напустила је Српску напредну странку (СНС), сазнаје Нова.рс. Михајловић је, како јавља Нова, упутила писмо у којем је обавестила руководство да напушта ту партију… »

Вести дана »