Povezane vesti

Haos maje i zvezdana! Marinkovićeva mu žestoko zamerila ovu stvar, on na ivici da napravi lom

Haos maje i zvezdana! Marinkovićeva mu žestoko zamerila ovu stvar, on na ivici da napravi lom

Alo 03.05.2023
Neće da mu toleriše ove stvari. Maja Marinković i Zvezdan Slavnić tokom žurke obavili su razgovor nakon što je ona primetila da mu je koncentracija bazirana na druge zadrugarke. -Ja sam videla svojim očima da je gledaš - rekla je Maja. -Koga bre… »
Haos na imanju, sve pršti Zvezdan opalio Maji šamar, a onda je nastao opšti haos i to sve zbog Anđele!

Haos na imanju, sve pršti Zvezdan opalio Maji šamar, a onda je nastao opšti haos i to sve zbog Anđele!

Alo 03.05.2023
Đuričićeva i dalje meta. Tokom žurke koja se odigrala sinoć u Zadruzi došlo je do prve ozbiljnije svađe između Maje Marinković i Zvezdana Slavnića, kada mu je ona zamerila što gleda Anđelu Đuričić. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Kako… »
Probila dno! Anđela Đuričić frapirala javnost svojim postupkom, zadrugari u šoku, ovo što je uradila prevazišlo je svaku…

Probila dno! Anđela Đuričić frapirala javnost svojim postupkom, zadrugari u šoku, ovo što je uradila prevazišlo je svaku…

Alo 03.05.2023
Poniženjima nikad kraja. Tokom žurke koja se svakog utorka organizuje u Zadruzi, Anđela Đuričić se srozala više nego ikada. Tokom razgovora sa Aleks Nikolić ona se smejala, i iskoristila priliku da uradi nešto što od nje niko nije očekivao… »
Sledi haos! Zvezdan i Maja prisluškuju Anđelu, saznali su sve detalje njenog razgovora sa Carem

Sledi haos! Zvezdan i Maja prisluškuju Anđelu, saznali su sve detalje njenog razgovora sa Carem

Alo 03.05.2023
Ne kriiju da ih interesuje šta Anđela priča sa cimerima. Dok je Anđela Đuričić ronila suze u rehabilitaciji zbog propale veze sa Zvezdanom Slavnićem, Zvezdan Slavnić i Maja Marinković prisluškivali su razgovor. PrintScreen YouTube/Zadruga… »
Ovako nešto još niste videli! Anđela Đuričić pala na najniže grane, evo šta je radila kako bi izmolila Zvezdana za…

Ovako nešto još niste videli! Anđela Đuričić pala na najniže grane, evo šta je radila kako bi izmolila Zvezdana za…

Alo 03.05.2023
Ona ne bira načine da povrati svog nevernog dečka. Anđela Đuričić ne prestaje da se ponižava, a sinoć tokom žurke nadmašila je samu sebe kada je zaplakala pred svim zadrugarima. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Pogledaj galeriju PrintScreen… »
Zvezdan i maja zadali anđeli poslenji udarac! Dok Đuričićeva jeca na sav glas, Slavnić je sa novom devojkom uradio nešto…

Zvezdan i maja zadali anđeli poslenji udarac! Dok Đuričićeva jeca na sav glas, Slavnić je sa novom devojkom uradio nešto…

Alo 03.05.2023
Ovim je pokazao da ne mari za njena osećanja. Zvezdan Slavnić odlučio je da smanji tenzije koje su zavladale između njega i Maje Marinković, pa je odlučio da je strastvenim poljupcima i dodirima ''ukroti''. PrintScreen YouTube/Zadruga Official… »
Bila je pod dejstvom ove supstance! Zadrugar raskrinkao Anđelu Đuričić i otkrio zbog čega je histerisala, skandal!

Bila je pod dejstvom ove supstance! Zadrugar raskrinkao Anđelu Đuričić i otkrio zbog čega je histerisala, skandal!

Alo 03.05.2023
Ne prestaje da iznenađuje. Anđela Đuričić sinoć je doživela nervni slom, a utehu je pronašla kod Filipa Cara i Aleks Nikolić. -Što sad plačeš? - uitao je Car. -Idem ja sad da spavam - kazala je Anđela. PrintScreen YouTube/Zadruga Official… »
Potreban ti je egzorcizam! Anđela svojim ponašanjem zabrinila zadrugare, Filip Car pobesneo i sve joj sasuo u lice

Potreban ti je egzorcizam! Anđela svojim ponašanjem zabrinila zadrugare, Filip Car pobesneo i sve joj sasuo u lice

Alo 03.05.2023
Ne prestaje da histeriše. Anđela Đuričić jecala je sinoć na sav glas, a Aleksandra Nikolić i Filip Car pokušavali su da je urazume. -Anđela, ne smeš da plačeš da plačeš pred svima - kazala je Aleks. -Plačeš zbog nesrećne ljubavi, koja ti… »
Guši se u suzama Anđela Đuričić zapomaže na sav glas, zadrugari ne mogu da je smire, doživela je nervni slom!

Guši se u suzama Anđela Đuričić zapomaže na sav glas, zadrugari ne mogu da je smire, doživela je nervni slom!

Alo 03.05.2023
Ne može da preboli. Anđela Đuričić sinoć je prolila more suza zbog raskida sa Zvezdanom Slavnićem. -Pravim se da sam super, ali sam šutnuta i ostavljena. Porodica mi se ne javlja. Ako ne dobijem čestitku, to je znak da ih sad ne zanimam. Kad sam… »
To ju je dotuklo! Evo zbog čega je Anđela plakala tokom žurke, dok je ona jecala pred svima, Zvezdan je radio ovo (foto)

To ju je dotuklo! Evo zbog čega je Anđela plakala tokom žurke, dok je ona jecala pred svima, Zvezdan je radio ovo (foto)

Alo 03.05.2023
Još jednom je pokazala da bi mu sve oprostila. Anđela Đuričić je poslednjih dva sta žurke u suzama zbog Zvezdana Slavnića. Njoj nije lako da gleda zaljubljenog Zvezdana u zagrljaju Maje Marinković. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Pogledaj… »

Vesti dana »