Povezane vesti

"Imao je ludački pogled, znala sam da bi to uradio" Viki Mitrović o detaljima poznanstva sa ubicom iz Mladenovca, otkriveno…

"Imao je ludački pogled, znala sam da bi to uradio" Viki Mitrović o detaljima poznanstva sa ubicom iz Mladenovca, otkriveno…

Alo 05.05.2023
Otkrila i da je pomenuti ubica radio kao obezbeđenje njenom sadašnjem dečku. Bivša zadrugarka Viktorija Viki Mitrović otkrila je za Informer da je poznavala Uroša B. koji je u sinoćnom masakru u Mladenovcu ubio 8 i ranio 14 ljudi, a prema njenim… »
"Bila sam sa njim pre tri dana, ne mogu da dođem sebi" Bivša zadrugarka je vreme provodila sa ubicom, otkrila šta je radio i…

"Bila sam sa njim pre tri dana, ne mogu da dođem sebi" Bivša zadrugarka je vreme provodila sa ubicom, otkrila šta je radio i…

Alo 05.05.2023
Sa ubicom U.B. provela zajedničko vreme pre tri dana, a sa njima su zajedno bili još neki ljudi poznati javnosti. Nakon tragedije koja se dogodila u u selima Malo Orašje i Dubona kod Mladenovca, kada je 21-godišnji U.B. ubio osmoro, a ranio 14-oro… »
"Kad mu kvrcne u glavi, u stanju je da uradi svašta" Viki Mitrović otkrila kako se ubica ponašao u društvu, pa priznala…

"Kad mu kvrcne u glavi, u stanju je da uradi svašta" Viki Mitrović otkrila kako se ubica ponašao u društvu, pa priznala…

Alo 05.05.2023
Istakla da joj je Nikola, bivši rijaliti učesnik i Urošev dobar drug, pričao kako se Uroš ponašao kada mu naiđe "žuta minuta" Viki je istakla da joj je Nikola, bivši rijaliti učesnik i Urošev dobar drug, pričao kako se Uroš ponašao kada mu… »
Viki za Telegraf otkrila kako se ubica ponašao u društvu: "Ćuti i smiren je, ali kada krene na nekoga..."

Viki za Telegraf otkrila kako se ubica ponašao u društvu: "Ćuti i smiren je, ali kada krene na nekoga..."

Telegraf 05.05.2023
Viki je istakla da joj je Nikola, bivši rijaliti učesnik i Urošev dobar drug, pričao kako se Uroš ponašao kada mu naiđe "žuta minuta" Nakon što je otkriveno da se masovni ubica Uroš B. družio sa bivšim zadrugarom Nikolom Đorđevićem… »

Vesti dana »