Povezane vesti

Zahlađeni odnosi Zvezdan pokušao da se otarasi Maje, pa osetio njen gnev: Ti misliš da ja ne vidim šta nameravaš?!

Zahlađeni odnosi Zvezdan pokušao da se otarasi Maje, pa osetio njen gnev: Ti misliš da ja ne vidim šta nameravaš?!

Alo 06.05.2023
Nemaju mira. Maja Marinković i Zvezdan Slavnić šaputali su u krevetu, a zatim se on okrenuo na svoju stranu i pokušao da spava dok se ona vrpoljila. -Možeš da se umiriš samo - rekao je Zvezdan. -Naravno, nikakav problem. Šta radiš to (pomera joj… »
"Ja sam izrod, nije zaslužila to od mene" Zola se rasuo u komade, ne može da dođe sebi zbog krivice koju oseća prema majci…

"Ja sam izrod, nije zaslužila to od mene" Zola se rasuo u komade, ne može da dođe sebi zbog krivice koju oseća prema majci…

Alo 06.05.2023
Preplavile ga emocije. Zola se rastužio jer se setio kakve je scene Bosa morala da gleda, a Zvezdan Slavnić ga je tešio govoreći da to ništa nije bitno, već da je važno samo kako se on ophodi prema njoj. -Prelazio si preko nekih stvari zbog ljubavi… »
Sramota! Zadrugarka ne zna da čita, juče izašla iz školske klupe, a sada se obrukala, učesnici zanemeli! (video)

Sramota! Zadrugarka ne zna da čita, juče izašla iz školske klupe, a sada se obrukala, učesnici zanemeli! (video)

Alo 06.05.2023
Valentina se obrukala za sva vremena, dokazala da je gora od Bojana Simića. Maja Marinković, Zvezdan Slavnić i Slađa Lazić šokirali su se koliko Valentina Stanković ne ume tečno da čita, a skoro je pohađala srednju školu. Printscreen Pogledaj… »
"Gadio sam se, a on je gleda kao trofej" Filip Car žestoko ponizio Zvezdana zbog Maje, Slavnić će doživeti nervni slom!

"Gadio sam se, a on je gleda kao trofej" Filip Car žestoko ponizio Zvezdana zbog Maje, Slavnić će doživeti nervni slom!

Alo 06.05.2023
Car se prisetio odnosa sa Majom, nejasno mu je kako Zvezdan može ponosno da je šeta. Miljan Vračević i Filip Car su pričali o odnosu Maje Marinković i Zvezdana Slavnića. - Pogotovo sad sa Majom Marinković. Ljudi kad prave žurke, ja dođem i… »

Vesti dana »