Povezane vesti

Zvezdan ne prestaje da se ponižava Nakon što je molio Anđelu da mu oprosti, sada otišao kod Maje i dobio hladan tuš!

Zvezdan ne prestaje da se ponižava Nakon što je molio Anđelu da mu oprosti, sada otišao kod Maje i dobio hladan tuš!

Alo 07.05.2023
Zvezdan još jednom pokušao kod Maje, pa dobio novu korpu. Nakon razgovora sa Anđelom Đuričić , Zvezdan Slavnić je nastavio svojim putem nakon čega se sukobio sa Majom Marinković. - Ništa nisam izmislio, to smo pričali svaki dan - rekao je… »
Zvezdan prišao Anđeli prvi put nakon prevare, ali njenu rekaciju nije očekivao: "Žao mi je zbog svega"

Zvezdan prišao Anđeli prvi put nakon prevare, ali njenu rekaciju nije očekivao: "Žao mi je zbog svega"

Telegraf 07.05.2023
- Kad budeš spremna da pričaš, dođi - kazao je Zvezdan. Zadrugar Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić suočili su se prvi put nakon raskida. Naime, Zvezdan je prevario Anđelu sa Majom, međutim, sada je ipak odlučio da joj je izvini. - Desilo mi se… »
Zvezdan kleči i moli anđelu za pomirenje Na sve načine pokušava da mu oprosti, reakcija Đuričićeve razbesnela sve…

Zvezdan kleči i moli anđelu za pomirenje Na sve načine pokušava da mu oprosti, reakcija Đuričićeve razbesnela sve…

Alo 07.05.2023
Prvo suočavanje Anđele i Zvezdana. Zvezdan Slavnić pokušao je po prvi put da komunicira sa Anđelom Đuričić nakom raskida, a ni slutio nije da će zauzvrat dobiti hladan tuš. - Desilo mi se nešto najgore što je moglo da se desi, pa se još uvek… »

Vesti dana »