Povezane vesti

Aleksandra Prijović je otvorila dušu i priznala da su joj školski dani bili pravi pakao!

Aleksandra Prijović je otvorila dušu i priznala da su joj školski dani bili pravi pakao!

Svet plus 08.05.2023
Pevačica je otvorila dušu i priznala da su joj školski dani bili pravi pakao! Aleksandra Prijović nije zaboravila vršnjačko nasilje koje je doživljavala i pogrdna imena kojima su je nazivali. Aleksandra Prijović izgradila je uspešnu karijeru… »
Biljana Sečivanović iza osmeha krije promašaje i borbu za potomstvo!

Biljana Sečivanović iza osmeha krije promašaje i borbu za potomstvo!

Svet plus 08.05.2023
Pevačica Biljana Sečivanović iza osmeha krije ljubavne promašaje, borbu za potomstvo i gubitke sa kojima se do danas nije pomirila! Biljana Sečivanović uvek je vedra i nasmejana, a malo ko zna da se iza njenog osmeha kriju ljubavni promošaji, borba… »
Potresna ispovest folkerke: Bilja u trudnoći prošla kroz pakao: Velika tragedija joj obeležila život

Potresna ispovest folkerke: Bilja u trudnoći prošla kroz pakao: Velika tragedija joj obeležila život

Blic 07.05.2023
Pevačica Biljana Sečivanović našla je sreću pored sadašnjeg partnera, a malo ko zna da njen život nije bio nimalo lak. – Ljubav prema muzici probudio je jedan harmonikaš sa kojim je nastupila jednom, zbog njega sam i počela da radim. Bila je to… »
"Nazivali su me raznim imenima i smejali se mojim nastupima": Potresna ispovest Aleksandre Prijović o vršnjačkom nasilju…

"Nazivali su me raznim imenima i smejali se mojim nastupima": Potresna ispovest Aleksandre Prijović o vršnjačkom nasilju…

Blic 07.05.2023
Aleksandra Prijović izgradila je uspešnu karijeru, važi za jednu od najlepših pevačica na našoj javnoj sceni, ostvarila se u ulozi majke i svoj privatan život brižno čuva od očiju javnosti, ali put do uspeha bio je trnovit i dug. Nime… »

Vesti dana »