Povezane vesti

Liverpul na nogama: Pogledajte nastup Luka Bleka u polufinalu

Liverpul na nogama: Pogledajte nastup Luka Bleka u polufinalu

Večernje novosti 10.05.2023
U LIVERPULU se večeras održava prvo polufinalno veče Evrovizije 2023., a publici se sa pesmom "Samo mi se spava" upravo predstavio i kandidat Srbije Luk Blek. Foto: Pritnskrin Jutjub/RTS 3 Predstavnik Srbije, Luk Blek, nastupio je treći po redu, a… »
Uz njega je svim srcem: Marija Šerifović javno uputila podršku Luk Bleku

Uz njega je svim srcem: Marija Šerifović javno uputila podršku Luk Bleku

Večernje novosti 10.05.2023
Večeras je predstavnik Srbije na Evroviziji, Luk Blek, nastupio uz svoju numeru "Samo mi se spava". Foto: Pritnskrin Jutjub/RTS 3 Njegov nastup su svi željno iščekivali, a pevačica i evrovizijska pobednica, Marija Šerifović, javno je pružila… »
Volim te, Srbijo: Luk Blek nastupom pokorio Liverpul, izašao s crnim trakicama u znak tragedije u našoj zemlji

Volim te, Srbijo: Luk Blek nastupom pokorio Liverpul, izašao s crnim trakicama u znak tragedije u našoj zemlji

Večernje novosti 10.05.2023
Večeras se održava prvo polufinalno veče u Liverpulu na muzičkom takmičenju "Evrovizija". Naime, predstavnik naše zemlje Srbije, Luk Blek, nastupao je treći po redu. On se predstavio numerom koja nosi naziv "Samo mi se spava". Foto: Pritnskrin… »
Luke Black nastupio u polufinalu: Digao sve na noge! Evo šta je sve drugačije u odnosu sa nastup sa Beovizije (video)

Luke Black nastupio u polufinalu: Digao sve na noge! Evo šta je sve drugačije u odnosu sa nastup sa Beovizije (video)

Blic 09.05.2023
Predstavnik Srbije na "Evroviziji", Luka Ivanović, koji se predstavlja umetničkim imenom Luke Black, nastupio je večeras u prvom polufinalu takmičenja treći po redu, posle predstavnika Norveške i Malte. Publika je odlično prihvatila njegov nastup… »

Vesti dana »