Povezane vesti

Ovaj popularni pevač je brat ksenije Pajčin! Od njene smrti se nikada nije oporavio, a pesma koju joj je posvetio razara…

Ovaj popularni pevač je brat ksenije Pajčin! Od njene smrti se nikada nije oporavio, a pesma koju joj je posvetio razara…

Kurir 10.05.2023
Ksenija Pajčin nastradala je 2010. godine, a malo ko zna da je pokojna pevačica bila sestra jednog poznatog pevača narodne muzike. Poznato je da je Ksenija imala mlađu sestru Miu Pajčin, za koju kažu da je slika i prilika lepe pevačice, ali ono… »
Ovaj poznati pevač je brat ksenije Pajčin Nakon njene smrti posvetio joj pesmu

Ovaj poznati pevač je brat ksenije Pajčin Nakon njene smrti posvetio joj pesmu

Večernje novosti 10.05.2023
Ksenija Pajčin tragično je nastradala 2010. godine, a malo ko zna da je pokojna pevačica bila sestra jednog poznatog pevača narodne muzike. Foto: D. Milovanović Poznato je da je Ksenija imala mlađu sestru Miu Pajčin, za koju kažu da je slika i… »
Ovaj poznati pevač je brat ksenije Pajčin: Nakon njene smrti posvetio joj pesmu: "Teško mi je da pevam nešto što me boli"

Ovaj poznati pevač je brat ksenije Pajčin: Nakon njene smrti posvetio joj pesmu: "Teško mi je da pevam nešto što me boli"

Blic 10.05.2023
Ksenija Pajčin tragično je nastradala 2010. godine, a malo ko zna da je pokojna pevačica bila sestra jednog poznatog pevača narodne muzike. Poznato je da je Ksenija imala mlađu sestru Miu Pajčin, za koju kažu da je slika i prilika lepe pevačice… »

Vesti dana »