Povezane vesti

(Video) "pokušavao je na sve načine da pronađe lek": Drugarica sa kojom je Sloba Radanović delio dvorište kuće otkriva…

(Video) "pokušavao je na sve načine da pronađe lek": Drugarica sa kojom je Sloba Radanović delio dvorište kuće otkriva…

Blic 13.05.2023
Pevač Sloba Radanović godinama unazad jedan je od miljenika publike. Mnogi prate svaki njegov korak, a ekipa emisije "Metar moga sela" uputila se u Zrenjanin, grad u kom je rođen i odrastao u kom su nam njegova prijateljica i njena majka, inače prve… »
(Video) "zlato moje jedva dočekano": Slobu Radanovića je majka rodila sa veštačkim kukom: "Hvala Bogu, ali bila sam mlada…

(Video) "zlato moje jedva dočekano": Slobu Radanovića je majka rodila sa veštačkim kukom: "Hvala Bogu, ali bila sam mlada…

Blic 13.05.2023
Pevač Sloba Radanović je po rečima onih koji ga poznaju mnogo vezan za majku Draginju koja živi u Zrenjaninu, a koju je imala priliku da poseti ekipa emisije "Metar moga sela" koja se emituje samo na Blic televiziji, subotom u 16 sati na MTS kanalu… »
(Video) "ja svoju rođenu nemam, Jelena mi je kao ćerka": Slobina majka sa ponosom o snaji, a evo šta o pevačevom ljubavnom…

(Video) "ja svoju rođenu nemam, Jelena mi je kao ćerka": Slobina majka sa ponosom o snaji, a evo šta o pevačevom ljubavnom…

Blic 13.05.2023
Pevač Sloba Radanović bio je učesnik rijalitija "Zadruga" kada je prošao kroz vrlo turbulentan period. Posle toga je došlo do zatišja, sve se sleglo i danas uživa u ljubavi sa suprugom Jelenom o čemu pričaju i majka i prijatelji pevača u emisiji… »
(Video): "Kada je izgubila moć govora puštali smo joj tu pesmu, a ona bi se ozarila" Jelena Stupljanin gošća emisije…

(Video): "Kada je izgubila moć govora puštali smo joj tu pesmu, a ona bi se ozarila" Jelena Stupljanin gošća emisije…

Blic 13.05.2023
Glumica Jelena Stupljanin gošća je emisije "Balkanskom ulicom", autorke i voditeljke Vesne Dedić koja se emituje samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115, nedeljom u 16.30 h. U svojoj iskrenoj ispovesti voditeljki i autorki emisije "Balkanskom ulicom"… »

Vesti dana »