Povezane vesti

Ranije puštena vest - ''MVP'' NBA lige kritikuje saigrače: ''Ne možemo Harden i ja sami da pobedimo'' (video)

Ranije puštena vest - ''MVP'' NBA lige kritikuje saigrače: ''Ne možemo Harden i ja sami da pobedimo'' (video)

Večernje novosti 15.05.2023
U odlučujućoj sedmoj utakmici polufinala Istočne konferencije u NBA plej-ofu između Bostona i Filadelfije nije bilo neizvesno. Boston je u prepunom ''TD Gardenu'' savladao Filu sa 112:88. Tanjug/ap ''MVP'' je posebno razočarao navijače File, ali i… »
Nemoćni MVP – Embidova bruka će se dugo pamtiti

Nemoćni MVP – Embidova bruka će se dugo pamtiti

Nova 15.05.2023
Sva nemoć Kamerunca pokazala se u sedmom meču protiv Bostona Filadelfija Seventisiksersi mogu da se ponose da u svojoj ekipi imaju MVP-ja NBA lige, ali on u plej-ofu nije isporučio ono što se od njega očekivalo. Džoel Embid je dugo kukao kako… »
Embid je svojom sramotom uzdigao Jokića – raspao se kada je bio najpotrebniji pa okrivio ekipu

Embid je svojom sramotom uzdigao Jokića – raspao se kada je bio najpotrebniji pa okrivio ekipu

Politika 15.05.2023
Džoel Embid, aktuelni najbolji košarkaš NBA lige (MVP), sa razlogom je bo razočaran posle poraza Filadelfija od Bostona u polufinalnoj seriji Istočne konferencije, ali umesto da kao lider tima preuzme odgovornost Kamerunac je sramotno okrivio ostatak… »
Džejms Harden razočaran posle eliminacije od Bostona: Ništa nismo uradili da zaustavimo Tejtuma

Džejms Harden razočaran posle eliminacije od Bostona: Ništa nismo uradili da zaustavimo Tejtuma

Danas 15.05.2023
Godine prolaze, a uprkos tome što je vrhunski košarkaš, Džejms Harden nikako ne uspeva da dođe do prilike da se bori za šampionski naslov. Filadelfija je bila u dobroj prilici da se nađe u finalu Istoka, nakon što je u petom meču brejknula… »
Dok bi da ostane trener, Harden „nije razmišljao“

Dok bi da ostane trener, Harden „nije razmišljao“

Sport klub 15.05.2023
Treću godinu u nizu, Filadelfija Seventisikersi eliminisani su u drugoj rundi plej-ofa – u sedam mečeva od Hoksa, u šest od Hita i sada u sedam od Seltiksa. Kako će izgledati tim Filadelfije sledeće sezone? Dok Rivers planira da ostane trener. Iako… »
Tejtum: Moram da dominiram u svim aspektima, to nam daje dodatnu energiju

Tejtum: Moram da dominiram u svim aspektima, to nam daje dodatnu energiju

Dnevnik 15.05.2023
BOSTON: Košarkaš Bostona Džejson Tejtum izjavio je danas da želi da dominira u svim aspektima, jer na taj način pomaže svom timu da dođe do pobede, prenose američki mediji. Tejtum je sinoć postigao 51 poen za Boston na sedmom meču polufinala… »
FOTO Tri prizora u jednoj slici koja će Embida zauvek proganjati

FOTO Tri prizora u jednoj slici koja će Embida zauvek proganjati

Nova 15.05.2023
Nikako ne može da dođe do finala konferencije Džoel Embid je sa Filadelfija Seventisiksersima ispao u polufinalu Istočne konferencije, nakon što ih je Boston razbio sa 112:88. Iako je proglašen za MVP-ja regularne sezone, Embid nije opravdao to… »
Tejtumovih 51: Moglo je u 6 da se završi, osećam olakšanje

Tejtumovih 51: Moglo je u 6 da se završi, osećam olakšanje

Sport klub 15.05.2023
Krilni košarkaš Boston Seltiksa Džejson Tejtum ističe da je njegov tim iskoristio šansu u sedmoj utakmici sa Filadelfijom, u kojoj su na kraju slavili sa 112:88 i plasirali se u finale istoka. Tejtum je u šestoj utakmici igrao užasno sve do… »
Sramno opravdanje embida: Ne možemo Harden i ja sami, košarka se igra 5 na 5

Sramno opravdanje embida: Ne možemo Harden i ja sami, košarka se igra 5 na 5

Večernje novosti 15.05.2023
Košarkaši Bostona plasirali su se u finale plej-ofa Istočne konferencije NBA lige, pošto su večeras u majstorici ubedljivo savladali Filadelfiju 112:88. Tanjug/AP MVP NBA lige Džoel Embid je posle poraza u kome je bio najslabija karika svog tima… »
Ono kad nagrada završi kod pogrešnog čoveka, "MVP" Embid srušio crni rekord i "bacio saigrače pod autobus!"

Ono kad nagrada završi kod pogrešnog čoveka, "MVP" Embid srušio crni rekord i "bacio saigrače pod autobus!"

Sportske.net 15.05.2023
Suze Džoela Embida posle poraza u Bostonu, MVP koji to nije zaslužio, ne radi se o doigravanju več generalno o sezoni koju je odigrao odlično (regularni deo), ali tvrditi da je bolji od Jokića nema uporište u realnosti. Posle očajne partije u… »
Istorijski sramotno obraćanje Embida! Raspao se MVP, šutirao 28 odsto, pa sve svalio na druge: Ovo Jokić ne bi uradio!

Istorijski sramotno obraćanje Embida! Raspao se MVP, šutirao 28 odsto, pa sve svalio na druge: Ovo Jokić ne bi uradio!

Mondo 15.05.2023
Džoel Embid je posle poraza u kome je bio najslabija karika svog tima optužio svoje saigrače da moraju da budu bolji i da ne mogu Harden i on sami da donesu pobedu Filadelfiji. Džoel Embid je posle poraza u kome je bio najslabija karika svog tima… »
On je najveći luzer u istoriji NBA lige! Ni MVP Embid ne pomaže: "Razočaran sam, imao sam drugačije planove"

On je najveći luzer u istoriji NBA lige! Ni MVP Embid ne pomaže: "Razočaran sam, imao sam drugačije planove"

Mondo 15.05.2023
Dok Rivers ima najlošiji sko od svih trenera kada su sedme utakmice u NBA ligi u pitanju. Dok Rivers ima najlošiji sko od svih trenera kada su sedme utakmice u NBA ligi u pitanju. Dok Rivers (61) izgubio je ponovo sedmu utakmicu plej-of serije kao… »
Embid: Boston najbolji tim u ligi, biću još bolji

Embid: Boston najbolji tim u ligi, biću još bolji

Sport klub 15.05.2023
Centar Filadelfije Džoel Embid odao je priznanje Boston Seltiksima posle poraza u seriji druge runde plej-ofa rekavši da je tim iz Masačusetsa najbolji u ligi. U sedmoj utakmici u Ti-Di gardenu, Boston je razbio Filadelfiju sa 112:88. Trener Siksersa… »
MVP trofej je jedino što će Embid ove sezone osvojiti: Istorijsko veče Tejtuma odvelo Boston u finale Istoka

MVP trofej je jedino što će Embid ove sezone osvojiti: Istorijsko veče Tejtuma odvelo Boston u finale Istoka

Euronews 15.05.2023
Uspeo je Džoel Embid da svrgne Nikolu Jokića sa MVP trona i dođe do epiteta najkorisnijeg igrača lige, ali posle večerašnjeg debakla njegove Filadelfije u Bostonu, postalo je jasno da će laskavo priznanje biti jedini trofej koji će ove sezone… »

Vesti dana »