Povezane vesti

„Ostali smo na ulici, nemamo kuda da idemo“: Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom nakon požara kod Pančevačkog…

„Ostali smo na ulici, nemamo kuda da idemo“: Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom nakon požara kod Pančevačkog…

Nova 16.05.2023
Ruševine, garež i dim su jedine stvari koje su ostale od domova sedam porodica koje su jutros ostale bez krova nad glavom u stravičnom požaru koji se dogodio u naselju, koje se nalazi ispod Pančevačkog mosta kod poznate okretnice autobusa. Nesreća… »
Spavao sam kada Mi je pao plafon, tada sam video da sve gori! Posle požara ispod Pančevca ostala pustoš, ljudi očajni…

Spavao sam kada Mi je pao plafon, tada sam video da sve gori! Posle požara ispod Pančevca ostala pustoš, ljudi očajni…

Kurir 16.05.2023
Požar koji je buknuo jutros u 2:20 časova ispod Pančevačkog mosta u blizini Bulevara despota Stefana u Beogradu, zahvatio je stolarsku radnju, auto-servis, muzički studio, kao i nekoliko kuća u kojima su porodice boravile, saznaje Kurir na licu… »
"Komšija bio zarobljen ispod dasaka, jedva sam ga izvukao": Zbog jednog kabla 7 porodica ostalo bez kuća

"Komšija bio zarobljen ispod dasaka, jedva sam ga izvukao": Zbog jednog kabla 7 porodica ostalo bez kuća

Telegraf 16.05.2023
Od baraka je ostala samo garež, svuda je blato od gašenja požara, a miris paljevine širi se celim naseljem. Veliki požar izbio je sinoć ispod Pančevačkog mosta. Kako je Telegraf.rs ranije pisao, na svu sreću povređenih nema, samo su se dve osobe… »
Veliki požar ispod Pančevačkog mosta: gorelo 1.000 kvadrata, vatru gasilo 26 vatrogasaca

Veliki požar ispod Pančevačkog mosta: gorelo 1.000 kvadrata, vatru gasilo 26 vatrogasaca

Politika 16.05.2023
Ispod Pančevačkog mosta jutros je izbio požar koji je, kako javljaju „Novosti“, lokalizovan. Na terenu je 26 vatrogasca sa deset vatrogasnih vozila i oni rade na dogašivanju požara. Dve osobe su se nagutale dima i njima je ukazana pomoć na licu… »
„Nemamo više ništa, ostala sam sa troje dece na ulici”: Potresni prizori na mestu požara kod Pančevačkog mosta VIDEO…

„Nemamo više ništa, ostala sam sa troje dece na ulici”: Potresni prizori na mestu požara kod Pančevačkog mosta VIDEO…

Nova 16.05.2023
Potresne scene zatekla je ekipa portala Nova na mestu gde je jutros, u ranim satima, izbio požar u naselju ispod Pančevačkog mosta. Kako su ispričali meštani, već su upozoravali na loše instalacije. “Požar je krenuo od komšije stolara. Ja sam… »
"Za 15 minuta sve je bilo u plamenu": Tek se iz vazduha vide razmere požara ispod Pančevca, 7 porodica na ulici (video)

"Za 15 minuta sve je bilo u plamenu": Tek se iz vazduha vide razmere požara ispod Pančevca, 7 porodica na ulici (video)

Kurir 16.05.2023
Požar je izbio ispod Pančevačkog mosta, u neposrednoj blizini Bulevara despota Stefana. Vatra je zahvatila oko 1.000 kvadrata. BEOGRAD - " Požar je izbio rano jutros oko pola tri. Prvo smo osetili dim, a kroz 15-20 minuta je već sve bilo u plamenu… »
Požar ispod Pančevačkog mosta - gorelo 1.000 kvadrata, na terenu 26 vatrogasaca

Požar ispod Pančevačkog mosta - gorelo 1.000 kvadrata, na terenu 26 vatrogasaca

RTS 16.05.2023
Lokalizovan je požar koji je jutros izbio ispod Pančevačkog mosta. Na terenu je 26 vatrogasca sa deset vatrogasnih vozila i oni rade na dogašivanju požara. Dve osobe su se nagutale dima i njima je ukazana pomoć na licu mesta. Požar je izbio ispod… »
Požar ispod Pančevačkog mosta

Požar ispod Pančevačkog mosta

Insajder 16.05.2023
Veliki požar izbio je rano jutros ispod Pančevačkog mosta, a dve osobe su medicinski zbrinute na licu mesta zbog disajnih problema. Požar koji je izbio jutros oko 02.40 u Bulevaru Despota Stefana bb, ispod Pančevačkog mosta, je lokalizovan, rečeno… »
Za 15 minuta sve je izgorelo! 7 porodica ostalo bez krova and glavom: Vatra je zahvatila oko 1.000 kvadrata kod Pančevca

Za 15 minuta sve je izgorelo! 7 porodica ostalo bez krova and glavom: Vatra je zahvatila oko 1.000 kvadrata kod Pančevca

Mondo 16.05.2023
Veliki požar se dogodio ispod Pančevačkog mosta. Veliki požar se dogodio ispod Pančevačkog mosta. " Požar je izbio rano jutros oko pola tri. Prvo smo osetili dim, a kroz 15-20 minuta je već sve bilo u plamenu. Bez krova nad glavom ostalo je sedam… »
"Sve što mi je ostalo, SAD je na meni": Potresne scene ispod Pančevačkog mosta gde je nekoliko porodica ostalo bez krova nad…

"Sve što mi je ostalo, SAD je na meni": Potresne scene ispod Pančevačkog mosta gde je nekoliko porodica ostalo bez krova nad…

Blic 16.05.2023
"Izašao sam iz kuće i počeo sam da vičem:"Ljudi gotovi smo, zapalili smo se!", reči su Ašima Džemana, muškarca koji je u sinoćnom požaru ispod Pančevčog mosta ostao bez krova nad glavom. - Sve mi je izgorelo do temelja. Ja sam spavao sinoć… »
Goreli napušteni objekti ispod Pančevačkog mosta, požar lokalizovan

Goreli napušteni objekti ispod Pančevačkog mosta, požar lokalizovan

Euronews 16.05.2023
Požar koji je izbio jutros oko 02.40 u Bulevaru Despota Stefana bb, ispod Pančevačkog mosta je lokalizovan, rečeno je Tanjugu u MUP-u. Kako navode, više napuštenih objekata zahvatila je vatra koju su pripadnici vatrogasne brigade uspeli da… »
N1 na mestu požara ispod Pančevca: Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom

N1 na mestu požara ispod Pančevca: Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom

N1 Info 16.05.2023
Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom u požaru koji je zahvatio objekte ispod Pančevačkog mosta, u Bulevaru despota Stefana u Beogradu. Požar je izbio noćas između dva i pola tri ujutro, a prema rečima očevidaca, vatrogasci su odmah reagovali… »
Beograd: Lokalizovan požar ispod Pančevačkog mosta

Beograd: Lokalizovan požar ispod Pančevačkog mosta

RTV 16.05.2023
PANČEVO - Požar koji je izbio jutros oko 02.40 u Bulevaru Despota Stefana bb, ispod Pančevačkog mosta je lokalizovan, rečeno je Tanjugu u MUP-u. Kako navode, više napuštenih objekata zahvatila je vatra koju su pripadnici vatrogasne brigade uspeli… »
Požar ispod Pančevačkog mosta: Izgorele zanatske radnje i barake

Požar ispod Pančevačkog mosta: Izgorele zanatske radnje i barake

Vreme 16.05.2023
Beograd Veliki požar izbio je noćas ispod Pančevačkog mosta. Prema prvim informacijama, izgorelo je nekoliko baraka, nije bilo povređenih, samo su se dve osobe nagutale dima kako javlja RTS. Lokalizovan je požar koji je jutros izbio ispod… »
Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom: Prve fotografije sa mesta požara ispod Pančevačkog mosta: "Za 15-20 minuta sve…

Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom: Prve fotografije sa mesta požara ispod Pančevačkog mosta: "Za 15-20 minuta sve…

Blic 16.05.2023
Požar koji je izbio ispod Pančevačkog mosta, u neposrednoj blizini Bulevara despota Stefana, lokalizovan je. Vatra je zahvatila veliku površinu od oko 1.000 kvadrata, gorele su kuće, stolarske radionice, autoservisi. Na terenu je 26 vatrogasca sa… »
Ogroman požar ispod Pančevačkog mosta! Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom - Vatra zahvatila oko 1.000 kvadrata

Ogroman požar ispod Pančevačkog mosta! Sedam porodica ostalo bez krova nad glavom - Vatra zahvatila oko 1.000 kvadrata

Mondo 16.05.2023
Ispod Pančevačkog mosta izbio je požar koji je lokalizovan. Ispod Pančevačkog mosta izbio je požar koji je lokalizovan. Ispod Pančevačkog mosta jutros je izbio požar koji je lokalizovan. Dvema osobama, koje su se nagutale dima, ukazana je pomoć… »
Veliki požar ispod Pančevačkog mosta: 26 vatrogasaca gasilo 1.000 kvadrata u plamenu, sedam porodica ostalo bez krova nad…

Veliki požar ispod Pančevačkog mosta: 26 vatrogasaca gasilo 1.000 kvadrata u plamenu, sedam porodica ostalo bez krova nad…

Nova 16.05.2023
Jutros ispod Pančevačkog mosta izbio je požar u kome su izgoreli lokali i kuće. Požar je loklalizovan, a na terenu je i dalje 26 vatrogasca sa deset vatrogasnih vozila koji rade na dogašivanju požara. Dve osobe su se nagutale dima i njima je… »
Požar ispod Pančevačkog mosta: Gorele kuće, stolarske radionice, autoservisi

Požar ispod Pančevačkog mosta: Gorele kuće, stolarske radionice, autoservisi

Novi magazin 16.05.2023
Lokalizovan je požar koji je jutros izbio ispod Pančevačkog mosta. Na terenu je 26 vatrogasca sa deset vatrogasnih vozila i oni rade na dogašivanju požara. Dve osobe su se nagutale dima i njima je ukazana pomoć na licu mesta. Požar je izbio ispod… »
Požar ispod Pančevačkog mosta, gorelo 1.000 kvadrata, dve osobe se nagutale dima

Požar ispod Pančevačkog mosta, gorelo 1.000 kvadrata, dve osobe se nagutale dima

N1 Info 16.05.2023
Lokalizovan je požar koji je jutros izbio ispod Pančevačkog mosta. Na terenu je 26 vatrogasca sa deset vatrogasnih vozila i oni rade na dogašivanju požara. Dve osobe su se nagutale dima i njima je ukazana pomoć na licu mesta. Požar je izbio ispod… »
Veliki požar ispod pančevca: Vatru gasilo čak 26 vatrogasaca!

Veliki požar ispod pančevca: Vatru gasilo čak 26 vatrogasaca!

Blic 16.05.2023
Veliki požar izbio je noćas ispod Pančevačkog mosta. Prema prvim informacijama, izgorelo je nekoliko baraka, a na sreću nije bilo povređenih, samo su se dve osobe kako javlja RTS nagutale dima. Policija je zbog njega bila zatvorila ulaz u most iz… »
Požar ispod Pančevačkog mosta, dvoje povređenih

Požar ispod Pančevačkog mosta, dvoje povređenih

Danas 16.05.2023
Veliki požar izbio je rano jutros ispod Pančevačkog mosta, a dve osobe su medicinski zbrinute na licu mesta zbog disajnih problema. Kako je javio RTS, požar je zahvatio oko 1.000 kvadrata, i to kuće, stolarske radionice, autoservise i druge objekte… »
Veliki požar ispod pančevca: Vatru gasilo čak 26 vatrogasaca!

Veliki požar ispod pančevca: Vatru gasilo čak 26 vatrogasaca!

Blic 16.05.2023
Veliki požar izbio je noćas ispod Pančevačkog mosta. Prema prvim informacijama, izgorelo je nekoliko baraka, a na sreću nije bilo povređenih, samo su se dve osobe kako javlja RTS nagutale dima. Policija je zbog njega bila zatvorila ulaz u most iz… »
Prve slike s mesta požara ispod Pančevačkog mosta: Planuo jutros, gori 1.000 kvadrata, na terenu 26 vatrogasaca (foto)

Prve slike s mesta požara ispod Pančevačkog mosta: Planuo jutros, gori 1.000 kvadrata, na terenu 26 vatrogasaca (foto)

Kurir 16.05.2023
Dve osobe su se nagutale dima i njima je ukazana pomoć na licu mesta. BEOGRAD - Lokalizovan je požar koji je jutros izbio ispod Pančevačkog mosta. Na terenu je 26 vatrogasca sa deset vatrogasnih vozila i oni rade na dogašivanju požara. Dve osobe su… »
FOTO, VIDEO: U Beogradu gorele kuće, radionice i drugi objekti, sedam porodica ostalo bez domova

FOTO, VIDEO: U Beogradu gorele kuće, radionice i drugi objekti, sedam porodica ostalo bez domova

Radio 021 16.05.2023
Požar je izbio ispod Pančevačkog mosta u Beogradu, u neposrednoj blizini Bulevara despota Stefana, a tom prilukom dve osobe su se nagutale dima. Njima je ukazana pomoć na licu mesta. Kako javlja RTS, vatra je zahvatila oko 1.000 kvadrata - gorele su… »
Veliki požar noćas buknuo ispod Pančevačkog mosta: Gorelo 1.000 kvadrata

Veliki požar noćas buknuo ispod Pančevačkog mosta: Gorelo 1.000 kvadrata

Telegraf 16.05.2023
Na terenu je bilo 26 vatrogasaca sa 10 vatrogasnih vozila. Veliki požar izbio je noćas ispod Pančevačkog mosta. Kako Telegraf.rs saznaje izgorelo je nekoliko baraka, a na sreću nije bilo povređenih, samo su se dve osobe kako javlja RTS nagutale… »

Vesti dana »