Povezane vesti

Pare idu u jednu kuću: Rada Manojlović progovorila o saradnji sa sestrom i najavila duet sa kolegom (video)

Pare idu u jednu kuću: Rada Manojlović progovorila o saradnji sa sestrom i najavila duet sa kolegom (video)

Večernje novosti 18.05.2023
FOLK ZVEZDA Radmila Rada Manojlović važi za jednu od najzaposlenijih pevačica kada su nastupi i terenski rad u pitanju, nema sumnje da na istim dolaze sve generacije. Foto: Novosti Pre početka nastupa na jednom beogradskom restoranu u razgovoru sa… »
Vodim računa o tekstovima koje pevam: Milica Todorović najavila da sprema album i kakva je u kuhinji (video)

Vodim računa o tekstovima koje pevam: Milica Todorović najavila da sprema album i kakva je u kuhinji (video)

Večernje novosti 18.05.2023
POP - FOLK zvezda Milica Todorović sinoć je nastupala u jednom beogradskom klubu, gde je svojim dolaskom i nastupom oduševila publiku i sve prisutne. Foto: Novosti Pred sam početak nastupa Vanja je stala pred našu ekipu i otkrila sa kojim kolegama iz… »
"Spolja gladac, iznutra jadac": Rada Manojlović pokazala novo izdanje i otkrila: "Milan Stanković i ja ćemo dobro Da…

"Spolja gladac, iznutra jadac": Rada Manojlović pokazala novo izdanje i otkrila: "Milan Stanković i ja ćemo dobro Da…

Blic 18.05.2023
Rada Manojlović pojavila se sinoć u srpskoj prestonici pred pripadnicima sedme sile, a malo pre svog nastupa u jednom lokalu otkrila je da se ne oseća najbolje. - Sijam, kažete? To je zbog haljine. Sad je kod mene - spolja gladac, iznutra jadac! Imam… »

Vesti dana »