Povezane vesti

Katarina Živković: Lepota je za mene blagoslov (video)

Katarina Živković: Lepota je za mene blagoslov (video)

Večernje novosti 23.05.2023
FOLK zvezda Katarina Živković u subotu je nastupala na jednom beogradskom splavu, gde je svojim dolaskom i nastupom oduševila publiku i sve prisutne. Foto: Novosti Na samom početku istakla je da je romantična žena i da uživa u trenucima kada joj… »
(Video) "glupi ljudi bolje prođu u životu nego pametniji": Kaća Živković progovorila o partnerima i fizičkom izgledu…

(Video) "glupi ljudi bolje prođu u životu nego pametniji": Kaća Živković progovorila o partnerima i fizičkom izgledu…

Blic 23.05.2023
Pevačica Katarina Živković ističe da je romantična žena i da uživa u trenucima kada joj jača polovina pruža pažnju. - Romantična sam osoba. Kao i svaka žena volim pažnju i romantiku od strane jače polovine. Volim da sam voljena i volim da… »
"Glupi ljudi bolje prolaze od pametnih" Katarina Živković šokirala izjavom: Neka me osude!

"Glupi ljudi bolje prolaze od pametnih" Katarina Živković šokirala izjavom: Neka me osude!

Kurir 23.05.2023
Katarina Živković ističe da je romantična žena i da uživa u trenucima kada joj jača polovina pruža pažnju. - Romantična sam osoba. Kao i svaka žena volim pažnju i romantiku od strane jače polovine. Volim da sam voljena i volim da volim. Ne… »

Vesti dana »