Povezane vesti
"Ribnikar" će biti obnovljen: Grad je obezbedio neophodnu dozvolu za radove u OŠ "Vladislav Ribnikar"
Večernje novosti 24.05.2023
IZDATA je dozvola za rekonstrukciju Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" na Vračaru. Ovo je bio i jedan od zahteva roditelja, čija deca pohađaju ovu osmoletku. Prema rečima gradskog menadžera Miroslava Čučkovića, Grad je spreman da ispuni sve zahteve koji… »
Čučković: Izdata građevinska dozvola za rekonstrukciju OŠ „Vladislav Ribnikar“
Danas 23.05.2023
Gradski menadžer Miroslav Čučković izjavio je danas da je izdata građevinska dozvola za rekonstrukciju beogradske škole „Vladislav Ribnikar“, u kojoj je učenik, 3. maja, ubio deset osoba a više njih ranio. On je za RTS kazao i da će grad izaći u susret… »
Vesti dana »
„Kako građani da veruju policiji?“: Bokić o hapšenju Veselina Milića, vezama MUP-a i organizovanog kriminala i mogućim smenama
Mašina pre 3 satajoš 126 povezanih
Saslušan načelnik beogradske policije Veselin Milić, tužilaštvo traži pritvor
Euronews pre 1 satjoš 48 povezanih
Politika novi vlasnik NIN-a, Luka Mičeta novi glavni i odgovorni urednik
Forbes pre 1 satjoš 26 povezanih
Cene goriva u Srbiji ostaju nepromenjene do 22. maja, uredba o cenama produžena do avgusta
Naslovi.ai pre 5 satijoš 29 povezanih



