Povezane vesti

Predsednik Vučić: Plašim se sukoba na KiM! Narod mi daje snagu, Srbija ne sme da stane!

Predsednik Vučić: Plašim se sukoba na KiM! Narod mi daje snagu, Srbija ne sme da stane!

Kurir 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da se plaši sukoba na KiM, gde Srbi više ne mogu da trpe Kurtijeve provokacije, dodao da mu, iako više nije predsednik stranke, SNS ostaje u srcu, govorio je i o ljudima koji su mu okrenuli leđa… »
Vučić: Neću smeniti Gašića i neću dati prelaznu vladu

Vučić: Neću smeniti Gašića i neću dati prelaznu vladu

Insajder 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će odmah potpisati smenu rukovodstva RTS-a, ako je i to zvaničan zahtev protesta protiv nasilja, mada mu kako kaže, nije jasno zašto to traže, s obzirom da je RTS postao "pristrasan na stranu… »
Predsednik Srbije: Najteža situacija na KiM tek predstoji, plašim se sukoba

Predsednik Srbije: Najteža situacija na KiM tek predstoji, plašim se sukoba

Politika 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da najteža situacija oko KiM tek predstoji, nešto što, kako je rekao, do sada nismo videli i nismo mogli da sanjamo da će da se dogodi. „I sve zahvaljujući provokativnim akcijama i užasno… »
Vučić: Nikada neću potpisati prelaznu vladu

Vučić: Nikada neću potpisati prelaznu vladu

Politika 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da poziva političke protivnike na dijalog, ali da ne pristaje na političke ucene i da nikada neće potpisati prelaznu vladu. Vučić je u emisiji Hit tvit na TV Pink rekao da se pomirio sa sudbinom… »
Predsednik Srbije se obraća večeras u 21 sat: Pričaće o prijateljima koji su ga izdali i nastavku svoje političke karijere

Predsednik Srbije se obraća večeras u 21 sat: Pričaće o prijateljima koji su ga izdali i nastavku svoje političke karijere

Kurir 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće večeras gost Verice Bradić u Hit Tvitu na Pink TV. Najavljena pitanja na koja će predsednik Vučić odgovoriti su: Koji su ga prijatelji napustili, zašto ga je izdao Bogoljub Karić, da li je konačno kraj… »
Vučić: Razgovaraću sa svim političkim faktorima, koji hoće da razgovaraju

Vučić: Razgovaraću sa svim političkim faktorima, koji hoće da razgovaraju

Politika 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras da će razgovarati sa svim političkim faktorima u Srbiji koji hoće da razgovaraju, ali da nikoga neće ništa da moli. „Imaću nešto manje obaveza jer više nisam predsednik SNS-a, ali ću… »
Predsednik Vučić večeras gost emisije „Hit tvit”

Predsednik Vučić večeras gost emisije „Hit tvit”

Politika 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće gost emisije „Hit tvit” u 21 čas na televiziji Pink. Koji su ga prijatelji napustili, zašto ga je izdao Bogoljub Karić, da li je konačno kraj njegove vladavine? Hoće li se boriti, ili je ostavka na mesto… »
Vučić: Zabrinut sam zbog KiM, plašim se sukoba, Srbi ovo da trpe ne mogu

Vučić: Zabrinut sam zbog KiM, plašim se sukoba, Srbi ovo da trpe ne mogu

RTS 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nam sledi najteža situacija na KiM, nešto što nismo sanjali da će se desiti, sve zbog neodgovorne politike Aljbina Kurtija. Zabrinut sam zbog Kosova i Metohije, plašim se velikih sukoba jer Srbi ovo da… »
Vučić se plaši većih sukoba na Kosovu

Vučić se plaši većih sukoba na Kosovu

Slobodna Evropa 28.05.2023
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će se na Kosovu dogoditi nešto što "do sada nismo videli", dok je trenutnu situaciju ocijenio "najtežom do sada". "Plašim se nestabilnosti, čak i velikih sukoba, jer znam da Srbi ne mogu više da… »
Vučić: Sledi nam najteža situacija na KiM, plašim se velikih sukoba, Srbi ovo ne mogu da trpe

Vučić: Sledi nam najteža situacija na KiM, plašim se velikih sukoba, Srbi ovo ne mogu da trpe

Telegraf 28.05.2023
- Ali kada to kažem plašim se opšte nesigurnosti, nestabilnosti, ali i velikih sukoba, jer Srbi ovo da trpe ne mogu, a znam da ovaj drugi koji je sve izazvao čezne i mašta da bude neki Zelenski i neće da se povuče - kazao je predsednik Vučić… »
Može li SNS da sačuva staru slavu kad je više ne predvodi Vučić?

Može li SNS da sačuva staru slavu kad je više ne predvodi Vučić?

Novi magazin 28.05.2023
Može li Srpska napredna stranka da sačuva staru slavu, kada je, bar formalno, više ne predvodi Aleksandar Vučić? Ili je to najava kraja ere dominacije SNSa? U susret izborima koje vlast najavljuje, a u danima velikih političkih i društvenih kriza u… »
Vučić: Kako RTS izveštava, to ima samo još u Severnoj Koreji

Vučić: Kako RTS izveštava, to ima samo još u Severnoj Koreji

N1 Info 28.05.2023
Ostavka zaposlenih na RTS-u nikada nije bila zvaničan zahtev, ali što se toga tiče, potpisaću, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Gostujući večeras u emisiji „Hit Tvit“ na TV Pink, Vučić se osvrnuo na Javni servis Srbije… »
Vučić: Spreman sam na dijalog, ali neću smeniti Gašića; Najteža situacija na KiM tek predstoji

Vučić: Spreman sam na dijalog, ali neću smeniti Gašića; Najteža situacija na KiM tek predstoji

RTV 28.05.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras da će razgovarati sa svim političkim faktorima u Srbiji koji hoće da razgovaraju, ali da nikoga neće ništa da moli. "Imaću nešto manje obaveza jer više nisam predsednik SNS, ali… »
Vučić: Nikada im neće biti ispunjen zahtev za smenu Bate Gašića, neću potpisati prelaznu vladu dok sam živ

Vučić: Nikada im neće biti ispunjen zahtev za smenu Bate Gašića, neću potpisati prelaznu vladu dok sam živ

Nova 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras u "Hit tvitu" da zahtev protesta "Srbija protiv nasilja" kojim se traži smena ministra policije Bratislava Gašića nikada neće biti ispunjen. „Spreman sam na dijalog i pozvao sam na dijalog… »
Vučić: Smenu rukovodstva RTS ću odmah potpisati, javni servis postao veoma pristrasan

Vučić: Smenu rukovodstva RTS ću odmah potpisati, javni servis postao veoma pristrasan

Nova 28.05.2023
Smena rukovodstva RTS-a nikada nije bio zahtev protesta "Srbija protiv nasilja", ali će ga predsednik Srbije Aleksandar Vučić potpisati, jer je kako je naveo u "Hit tvitu", javni servis postao "veoma pristrasan". „RTS nikada nije bio zahtev, ali… »
Vučić: Smenu rukovodstva RTS-a ću potpisati odmah ako je to zahtev

Vučić: Smenu rukovodstva RTS-a ću potpisati odmah ako je to zahtev

Novi magazin 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će odmah potpisati smenu rukovodstva RTS-a, ako je i to zvaničan zahtev protesta protiv nasilja, mada mu kako kaže, nije jasno zašto to traže, s obzirom da je RTS postao "pristrasan na stranu… »
Vučić: Tek nam sledi najteža situacija na Kosovu i Metohiji, nešto što do sada nismo videli

Vučić: Tek nam sledi najteža situacija na Kosovu i Metohiji, nešto što do sada nismo videli

Sputnik 28.05.2023
Mislim da nam tek sledi najteža situacija na Kosovu i Metohiji zbog Kurtijevih provokacija, nešto što do sada nismo videli. Plašim se nesigurnosti i velikih sukoba. Znam da Srbi to ne mogu da trpe, a onaj koji je sve izazvao čezne i sanja da bude… »
Vučić: Najteža situacija na KiM tek predstoji

Vučić: Najteža situacija na KiM tek predstoji

Dnevnik 28.05.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da najteža situacija oko KiM tek predstoji, nešto što, kako je rekao, do sada nismo videli i nismo mogli da sanjamo da će da se dogodi. I sve zahvaljujući provokativnim akcijama i… »
Sledi nam najteža situacija na KiM Predsednik Vučić: Plašim se čak i velikih sukoba, zabrinut sam za sutra i prekosutra

Sledi nam najteža situacija na KiM Predsednik Vučić: Plašim se čak i velikih sukoba, zabrinut sam za sutra i prekosutra

Mondo 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da Srbiji "sledi teška situacija na KiM" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da Srbiji "sledi teška situacija na KiM" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti. On je gost emisije… »
Vučić poručio Bogoljubu Kariću: Prijatelji nismo i nećemo biti!

Vučić poručio Bogoljubu Kariću: Prijatelji nismo i nećemo biti!

Kurir 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji Hit tvit osvrnuo se i na "lajk" Bogoljuba Karića kojim je podržao protest političkih protivnika SNS. Kaže da je Slobodan Milošević imao svoje mane i dobre osobine. Ističe da je nekoliko puta… »
Vučić: Nikada neće biti ispunjen zahtev za smenu Gašića, dok sam živ neću potpisati prelaznu vladu

Vučić: Nikada neće biti ispunjen zahtev za smenu Gašića, dok sam živ neću potpisati prelaznu vladu

Euronews 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nam sledi nam najteža situacija na KiM, nešto što nismo sanjali da će se desiti, sve zbog neodgovorne politike Aljbina Kurtija. On je večeras rekao da se plaši sukoba jer, kako je naveo, kosovski… »
Vučić: Ne dam Batu Gašića, niti ću potpisati za prelaznu vladu, pa možete da me ubijete

Vučić: Ne dam Batu Gašića, niti ću potpisati za prelaznu vladu, pa možete da me ubijete

Novi magazin 28.05.2023
Nikada im neće biti ispunjen zahtev za smenu Bate Gašića. Nismo mi ovde da ispunjavamo nečije hirove, rekao je predsednik Aleksandar Vučić gostujući na Pinku, upitan da li će ispuniti zahteve opozicije. On je dodao da su ukinuli rijalitije, da je… »
Vučić: Erdogan je dokaz da se može pobeđivati na izborima i posle 20 godina

Vučić: Erdogan je dokaz da se može pobeđivati na izborima i posle 20 godina

Novi magazin 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zadovoljan onim što je Srpska napredna stranka učinila dok je bio na njenom čelu, da se nada da je i do sada uspevao da bude predsednik svih građana, ali da je SNS u njegovom srcu i on će… »
Vučić: Sledi najteža situacija na Kim! Plašim se velikih sukoba jer Kurti sanja da bude Zelenski

Vučić: Sledi najteža situacija na Kim! Plašim se velikih sukoba jer Kurti sanja da bude Zelenski

Kurir 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u emisiji Hit tvit da najteža situacija na Kosovu i Metohiji tek sledi. - Mislim da nam najteža situacija na Kosovu i Metohiji sledi. Nešto što do sada nismo videli, a sve zahvaljujući provokativnim… »
Vučić: Erdogan pokazao da se na izborima može pobeđivati i posle 20 godina

Vučić: Erdogan pokazao da se na izborima može pobeđivati i posle 20 godina

Radio 021 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zadovoljan onim što je Srpska napredna stranka učinila dok je bio na njenom čelu. Dodao je da se nada da je i do sada uspevao da bude predsednik svih građana, ali da je SNS u njegovom srcu i on će… »
Vučić večeras govori koji su ga prijatelji napustili i zašto ga je „izdao Karić“

Vučić večeras govori koji su ga prijatelji napustili i zašto ga je „izdao Karić“

Nova 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras će gostovati na TV Pink, a prema najavi na sajtu te televizije on će u emisiji Hit tvit govoriti i o tome koji su ga prijatelji napustili, zašto ga je izdao Bogoljub Karić, da li je konačno kraj njegove… »
Vučić još jednom pozvao na dijalog

Vučić još jednom pozvao na dijalog

SEEbiz 28.05.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je još jednom na dijalog "sve one odgovorne u našem društvu" i poručio da razgovorom "pruže šansu stabilnosti naše zemlje". „Poštovani građani, bilo je mnogo toga što nas je u prethodnim… »
Vučić večeras na TV Pink: Pričaće o prijateljima koji su ga izdali i nastavku svoje političke karijere

Vučić večeras na TV Pink: Pričaće o prijateljima koji su ga izdali i nastavku svoje političke karijere

Blic 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras od 21 sat u emisiji "Hit tvit" na TV Pink. Najavljena pitanja na koja će Vučić odgovoriti su: - Koji su ga prijatelji napustili, zašto ga je izdao Bogoljub Karić, da li je konačno kraj njegove… »
Vučić večeras na TV Pink: Pričaće o prijateljima koji su ga izdali i nastavku svoje političke karijere

Vučić večeras na TV Pink: Pričaće o prijateljima koji su ga izdali i nastavku svoje političke karijere

Telegraf 28.05.2023
Emisija počinje u 21 sat. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće gost emisije Hit tvit na TV Pink večeras od 21 sat. Koji su ga prijatelji napustili, da li je kraj njegove vladavine? Hoće li se boriti, ili je ostavka na mesto stranačkog šefa uvod… »
Aleksandar Vučić gost večerašnjeg Hit tvita na TV Pink

Aleksandar Vučić gost večerašnjeg Hit tvita na TV Pink

Danas 28.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovaće večeras od 21 sat na TV Pinku, u emisiji Hit tvit koju vodi i uređuje Verica Bradić. Intervju je najavljen kao „mega ekskluzivan“, a Vučić će, između ostalog, odgovarati na sledeća pitanja: Koji… »

Vesti dana »