Povezane vesti

Oglasila se slavnićeva majka i potvrdila da je Anđela nova snajka: Slavica pomenula i Zvezdanovu bivšu pa otkrila šta misli…

Oglasila se slavnićeva majka i potvrdila da je Anđela nova snajka: Slavica pomenula i Zvezdanovu bivšu pa otkrila šta misli…

Kurir 28.05.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić diskvalifikovani su nedavno iz rijalitija "Zadruga 6", nakon čega su otišli u stan njegovog oca Zorana Moke Slavnića, gde se i trenutno nalaze. Kontroverzna Crnogorka će sad imati priliku i da upozna Zvezdanovu… »
Oglasila se zvezdanova majka! Slavica javno podržala vezu svog sina, pa okrenula leđa bivšoj snajki!

Oglasila se zvezdanova majka! Slavica javno podržala vezu svog sina, pa okrenula leđa bivšoj snajki!

Alo 28.05.2023
Ana je više ne zanima. Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić diskvalifikovani su nedavno iz rijalitija "Zadruga 6", nakon čega su otišli u stan njegovog oca Zorana Moke Slavnića, gde se i trenutno nalaze. Kontroverzna Crnogorka će sad imati priliku i… »
Rekao sam aninoj deci da me zovu ako dođe Zvezdan! Aca Bulić brutalno o Slavniću, evo kada i kako će se suočiti sa njim!

Rekao sam aninoj deci da me zovu ako dođe Zvezdan! Aca Bulić brutalno o Slavniću, evo kada i kako će se suočiti sa njim!

Mondo 28.05.2023
Aca Bulić se oglasio za medije i komentarisao diskvalifikaciju Zvezdana Slavnića iz Zadruge. Aca Bulić se oglasio za medije i komentarisao diskvalifikaciju Zvezdana Slavnića iz Zadruge. Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz… »
"Anina deca su u strahu zbog Zvezdana" Aca Bulić najavio suočavanje sa Slavnićem, pa otkrio da će ubrzo dobiti njegov…

"Anina deca su u strahu zbog Zvezdana" Aca Bulić najavio suočavanje sa Slavnićem, pa otkrio da će ubrzo dobiti njegov…

Alo 28.05.2023
Bulić će, kako kaže, što pre stupiti u kontakt sa Zvezdanom. Bivša nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, Ana Ćurčić, često se pozivala na svog prvog momka Dragana Acu Bulića sa kojim je i nakon raskida ostala u prijateljskim odnosima i koji je… »

Vesti dana »