Povezane vesti

Lažni majstori pljačkaju stanove: Beograđanin izašao iz stana da kupi piće i posluženje za radnike, kad se vratio - šok

Lažni majstori pljačkaju stanove: Beograđanin izašao iz stana da kupi piće i posluženje za radnike, kad se vratio - šok

Blic 30.05.2023
Beograđani oprez, lažni majstori operišu po stanovima i pljačkaju! Oni koriste neopreznost ljudi koji kupuju stanove u novogradnji i prilikom useljenja često ne zaključavaju vrata, pa lopovi ulaze maskirani u radnike i kradu sve vredno što im padne… »
Beograđani, budite na oprezu: Proverite koga puštate u stan, lažni majstori kradu sve vredno što im se nađe pod rukom

Beograđani, budite na oprezu: Proverite koga puštate u stan, lažni majstori kradu sve vredno što im se nađe pod rukom

Večernje novosti 30.05.2023
BEOGRAĐANI, oprez, lažni majstori operišu po stanovima i pljačkaju! Oni koriste neopreznost ljudi koji kupuju stanove u novogradnji i prilikom useljenja često ne zaključavaju vrata, pa lopovi ulaze maskirani u radnike i kradu sve vredno što im… »
Beograđani oprez Lažni majstori pelješe po stanovima, proverite koga puštate u kuću

Beograđani oprez Lažni majstori pelješe po stanovima, proverite koga puštate u kuću

Alo 30.05.2023
Ja sam u nekom trenutku izašao da kupim neko osveženje da ih poslužim, kad sam se vratio, imao sam šta da vidim. Televizor iz spavaće sobe i laptop su nestali. Beograđani, oprez, lažni majstori operišu po stanovima i pljačkaju! Oni koriste… »

Vesti dana »