Povezane vesti

(Video) "vezala sam se za lutku, umislila sam da sam prava majka": Lepa Lukić nema decu, ali je imala tri velike ljubavi…

(Video) "vezala sam se za lutku, umislila sam da sam prava majka": Lepa Lukić nema decu, ali je imala tri velike ljubavi…

Blic 31.05.2023
Pevačica Lepa Lukić imala je u životu tri velike ljubavi. Muškarce je birala po srcu, a ne po materijalnom statusu, ali, ni sa jednim nije imala decu. Tokom boravka u jednom rijalitiju imala je zadatak da tri dana brine o lutki koju dan-danas čuva u… »
(Video): Lepi Lukić brat nije dao da peva, a onda je prodavala ploče u milionskim tiražima: "Od prvog zarađenog novca majci…

(Video): Lepi Lukić brat nije dao da peva, a onda je prodavala ploče u milionskim tiražima: "Od prvog zarađenog novca majci…

Blic 31.05.2023
Pevačica Lepa Lukić rođena je u selu Miločaj koje se nalazi u blizini Kraljeva u porodici u kojoj su bili majka, otac, brat i ona. Sa samo dve i po godine ostala je bez oca i detinjstvo je provela sa majkom i bratom. Lepa Lukić se u emisiji "Na… »
(Video) Lepa Lukić je kobnog dana trebalo da nastupa sa silvanom: "Prvi put u životu sam se uspavala"

(Video) Lepa Lukić je kobnog dana trebalo da nastupa sa silvanom: "Prvi put u životu sam se uspavala"

Blic 31.05.2023
Pevačica Lepa Lukić na sceni je već 55 godina. Imala je mnogo nastupa, ali na samo jedan nije otišla jer se uspavala. Tog kobnog dana poginula je njena koleginica Silvana Armenulić sa kojom je trebalo da održi koncert. Lepa Lukić u iskrenoj… »

Vesti dana »