Povezane vesti

Đoković: Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu

Đoković: Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu

Vesti online 01.06.2023
Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu. To je sve. Bez drame na grend slemu ne mogu – rekao je najbolji srpski teniser Đoković posle pobede nad Martonom Fučovičem (3:0) u drugom kolu Rolan Garosa. – Ne želim dalje da komentarišem – istakao… »
Đoković: Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu

Đoković: Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu

Politika 01.06.2023
PARIZ – Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu. To je sve. Bez drame na gren slemu ne mogu”, rekao je najbolji srpski teniser Đoković posle pobede protiv Martona Fučovića (3:0) u drugom kolu Rolan Garosa. „Ne želim dalje da komentarišem”… »
Poznato kada će Đoković igrati meč trećeg kola

Poznato kada će Đoković igrati meč trećeg kola

Vesti online 01.06.2023
Novak Đoković se domogao plasmana u treće kolo Rolan Garosa pobedom nad Martonom Fučovičem u sredu, a u četvrtak su organizatori objavili kada će na teren ponovo. Njegov naredni rival Španac Alehandro Davidovič-Fokina biće mu prepreka u petak… »
Ovo se čekalo: Poznato kada Novak Đoković igra naredni meč

Ovo se čekalo: Poznato kada Novak Đoković igra naredni meč

Večernje novosti 01.06.2023
NOVAK Đoković nastupaće u trećem kolu Rolan Garosa nakon pobede nad Martono Fučovičem, organizatori pariskog grend slema objavili su satnicu za njegov naredni nastup u petak. Foto: Tanjug/AP, Instagram/ Rival srpskog tenisera u trećem kolu biće… »
Idemo Jokić, idemo Denver! Đoković u Parizu pričao o Nikoli, posebno o jednom detalju: "Smešno mi je, ali poštujem"

Idemo Jokić, idemo Denver! Đoković u Parizu pričao o Nikoli, posebno o jednom detalju: "Smešno mi je, ali poštujem"

Mondo 01.06.2023
Novak Đoković je na Rolan Garosu pričao o Nikoli Jokiću. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa, Nemanje Stanojčića. Novak Đoković je na Rolan Garosu pričao o Nikoli Jokiću. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa, Nemanje Stanojčića. Novak… »
Zašto Đoković viče na ivaniševića? Novak napravio šou pred novinarima: Samo te 3 stvari tražim, a oni me ne razumeju!

Zašto Đoković viče na ivaniševića? Novak napravio šou pred novinarima: Samo te 3 stvari tražim, a oni me ne razumeju!

Mondo 01.06.2023
Novak Đoković napravio je šou na konferenciji za medije sa sa sprskim novinarima. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa, Nemanje Stanojčića. Novak Đoković napravio je šou na konferenciji za medije sa sa sprskim novinarima. Od izveštača MONDA sa… »
Đoković: Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu

Đoković: Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu

Sportski žurnal 01.06.2023
Prokomentarisao je i predstojeće NBA finale između Denvera i Majamija. - Stojim iza svega što sam rekao o Kosovu. To je sve. Bez drame na gren slemu ne mogu - rekao je najbolji srpski teniser Đoković posle pobede protiv Martona Fučoviča (3:0) u… »
VIDEO Evo šta je Đoković napisao na kameri posle poruke: „Kosovo je srce Srbije, stop nasilju“

VIDEO Evo šta je Đoković napisao na kameri posle poruke: „Kosovo je srce Srbije, stop nasilju“

Nova 01.06.2023
Mnogi su čekali ovaj potez. Novak Đoković je savladao Martona Fučoviča (3:0) i plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, dok se još uvek priča o poruci koju je srpski teniser ostavio na kameri nakon trijumfa u prvom kolu. Đoković nije mogao da… »
Novak se uveliko sprema za finale, ali NBA lige: Idemo Jokiću!

Novak se uveliko sprema za finale, ali NBA lige: Idemo Jokiću!

Euronews 01.06.2023
Novak Đoković je u tri seta eliminisao Martona Fučoviča i plasirao se u treće kolo Rolan Garosa gde ga počekuje Davidovič-Fokina. Ali, najbolji srpski teniser se već oštri za finale. Ne tenisko, već košarkaško u NBA ligi. U petak od 2.30… »
Čujte ovo za sva vremena! Novak Đoković opet o Kosovu, začepio usta celom svetu

Čujte ovo za sva vremena! Novak Đoković opet o Kosovu, začepio usta celom svetu

Večernje novosti 01.06.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković preskočio je još jednu prepreku na Rolan Garosu pošto je sinoć pobedio Martona Fučoviča sa 3:0 u setovima. Foto: Goran Čvorović Bio je to jedan fenomenalan meč gde je Srbinu bilo teže nego što rezultat pokazuje… »
Rolan Garos 2023: Novak Đoković kaže da bi opet poslao poruku o Kosovu - „izgleda da ne mogu bez drame na grend slemovima"

Rolan Garos 2023: Novak Đoković kaže da bi opet poslao poruku o Kosovu - „izgleda da ne mogu bez drame na grend slemovima"

BBC News 01.06.2023
Teniska federacija Francuske saopštila je da protiv Đokovića neće preduzeti nikakve mere, ali zvaničnici Kosova traže da reaguje Međunarodni olimpijski komitet. Poruka Đokoviću sa severa Kosova. Novak Đoković ponovo je u centru pažnje svetske… »
Rolan Garos 2023: Novak Đoković kaže da bi opet poslao poruku o Kosovu – „izgleda da ne mogu bez drame na grend…

Rolan Garos 2023: Novak Đoković kaže da bi opet poslao poruku o Kosovu – „izgleda da ne mogu bez drame na grend…

Danas 01.06.2023
Novak Đoković ponovo je u centru pažnje svetske javnosti, manje zbog uspešnog početka grend slema Rolan Garos, više zbog poruke o Kosovu i Srbiji. Posle pobede nad Aleksandrom Kovačevićem na startu Rolan Garosa u Parizu, 36-godišnji Đoković je… »
Novak Đoković: Napred Denver

Novak Đoković: Napred Denver

Danas 01.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković našao se u centru pažnje svetskih medija posle poruke koju je napisao na kameri nakon pobede nad Aleksandrom Kovačevićem u prvom kolu Rolan Garosa, piše Sport Klub. „Kosovo je srce Srbije“, napisao je… »

Vesti dana »