Povezane vesti
Zvezdi stiže brutalan napadač: Emotivno se oprostio od bivšeg kluba
Večernje novosti 02.06.2023
FUDBALSKI klub Crvena zvezda na leto će biti jači za napadača Slavije iz Praga, Petera Olajinku. Dvadesetsedmogodišnji napadač biće prvo pojačanje crveno-velih, a on se od kluba čiji je dres nosio pet sezona oprostio emotivnom porukom. FOTO: Profimedia… »
Oproštajna poruka pred dolazak u Zvezdu - ''Delije'', znate li pesmu ''Ole, Olajinka''?
Sportske.net 02.06.2023
Još zimus je bilo poznato da će krilni napadač praške Slavije Peter Olajinka postati prvo letnje pojačanje Crvene zvezde, a pre nekoliko dana ovaj 27-godišnji fudbaler je okončao svoju petogodišnju misiju u Slaviji. Iz kluba odlazi sa osvojene tri titule… »
Vesti dana »
"Insistiraću na posebnom programu za jug Srbije, ovde moramo mnogo više da uložimo": Vučić u poseti Jablaničkom i Pčinjskom okrugu, najavio da će da obilazi i albanske sredine
Blic pre 9 minutajoš 14 povezanih
Vremenska prognoza za kraj avgusta: Vikend donosi blaži pad temperature, a kakav septembar možemo da očekujemo?
Euronews pre 14 minutajoš 14 povezanih
U Deliblatskoj peščari najteže: Borba protiv požara na više lokacija u Srbiji
Radio 021 pre 19 minutajoš 10 povezanih
Mijačić: Ideja promene toka reke Ibar je stara i neće nestati završetkom izborne kampanje
N1 Info pre 14 minutajoš 1 povezana



