Povezane vesti

Vučić odgovorio Koji: Pojma nemaš ni o čemu

Vučić odgovorio Koji: Pojma nemaš ni o čemu

SEEbiz 03.06.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se tokom večerašnjeg gostovanja na TV Prva dotakao i gostovanja Nikole Koja u Dnevniku na TV Nova, i napao glumca rekavši kako on "nema pojma ni o čemu" i da "deli narod". Kojo je tom prilikom rekao da… »
Vučić o glumcima: Misle da imaju pravo da zloupotrebljavaju svoju popularnost

Vučić o glumcima: Misle da imaju pravo da zloupotrebljavaju svoju popularnost

Radio 021 03.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče da osuđuje način na koji su pojedini poslanici SNS-a reagovali na izjave glumaca. Kako je rekao gostujući na TV Prva, to su "naši glumci, volimo da ih gledamo". "Ja nemam ništa protiv, samo kada… »
Vučić: Kurti hoće nas da „urazumi“, danas rekao da hoće da učestvuje u rušenju Vučića u Beogradu

Vučić: Kurti hoće nas da „urazumi“, danas rekao da hoće da učestvuje u rušenju Vučića u Beogradu

Danas 03.06.2023
Znaju svi da je Kurti kriv, mi od toga nemamo ništa, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji „Prva tema“ na Prva TV. Kako napominje, sukob nije započeo NATO, već Kosovska policija. „Kao što mislim da su ove slike… »
Vučić se obratio Nikoli Koji: Što se baviš onim što ti nije posao

Vučić se obratio Nikoli Koji: Što se baviš onim što ti nije posao

Danas 03.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da osuđuje način na koji su mnogi poslanici Srpske napredne stranke reagovali na izjave pojedinih glumaca, pozivajući ih, kao bivši predsednik stranke, „da ne ulaze u blato“. To su naši… »
Vučić o situaciji na severu Kosova: Svakoga dana može doći do eskalacije sukoba, Kurti želi da Srbija i NATO uđu u sukob

Vučić o situaciji na severu Kosova: Svakoga dana može doći do eskalacije sukoba, Kurti želi da Srbija i NATO uđu u sukob

Blic 02.06.2023
Drago mi je da su ljudi u Srbiji zadovoljni što se rezultati odgovorne politike vide, ali ja nisam tako optimističan. Meni su pred ovu emisiju petoro savetnika rekli da ne budem pesimističan, ja stvari vidim drugačije od vas. Te slike sa severa KiM… »
Miljuš (SSP): Nema sumnje ko zakazuje protest u isto vreme kad i ‘Srbija protiv nasilja’

Miljuš (SSP): Nema sumnje ko zakazuje protest u isto vreme kad i ‘Srbija protiv nasilja’

Danas 02.06.2023
Član Predsedništva Stranke slobode i pravde (SSP) Branko Miljuš izjavio je večeras da je prošle nedelje protest „Srbija protiv nasilja“ pomeren zbog skupa predsednika Srbije i tada još uvek Srpske napredne stranke Aleksandra Vučića, a da se… »

Vesti dana »