Повезане вести

Руд, Нишиока и Руне у осмини финала Ролан Гароса

Руд, Нишиока и Руне у осмини финала Ролан Гароса

Политика 03.06.2023
Четврти тенисер света Норвежанин Каспер Руд пласирао се данас у осмину финала Ролан Гароса, пошто је савладао Кинеза Жинжен Жанга са 3:1 по сетовима 4:6, 6:4, 6:1, 6:4. Он је до победе над 71. играчем света стигао после два… »
Пера могућа противница Олги Даниловић у осмини финала Ролан Гароса

Пера могућа противница Олги Даниловић у осмини финала Ролан Гароса

Спортски журнал 03.06.2023
Бразилска тенисерка Беатрис Хадад Маја пласирала се у треће коло пошто је победила Рускињу Екатерину Александрову. Америчка тенисерка Бернарда Пера пласирала се у осмину финала Ролан Гароса у Паризу, пошто је победила 44… »
Цуренко препустила само два гема

Цуренко препустила само два гема

Спортски журнал 03.06.2023
Цуренко ће играти против браниоца титуле, прве тенисерке света Пољакиње Иге Швјонтек. Украјинска тенисерка Лесија Цуренко пласирала се у осмину финала пошто је после 63 минута победила Канађанку Бјанку Андреску 6:1, 6:1… »
Шта се ово дешава на Ролан Гаросу?! Нова сензација, испао још један члан Топ 10 АТП листе

Шта се ово дешава на Ролан Гаросу?! Нова сензација, испао још један члан Топ 10 АТП листе

Вечерње новости 03.06.2023
Није завршена ни прва недеља такмичења на Отвореном првенству Француске у тенису, а само су петорица од десет водећих носилаца остали у игри. ФОТО: Тањуг/АП Последњи у низу фаворита за које је Ролан Гарос 2023. завршен је… »
Швјонтек лако, Гоф се намучила

Швјонтек лако, Гоф се намучила

Спортски журнал 03.06.2023
Пољакиња до осмине финала дошла за само 52 минута. Прва тенисерка света Ига Швјонтек пласирала се у осмину финала Ролан Гароса, пошто је у два сета победила Кинескињу Сињу Ванг 6:0, 6:0. Она је до победе дошла за само 52… »
РГ - Олга добила потенцијалну противницу у осмини финала, Гоф и Хадад Маја прошле даље!

РГ - Олга добила потенцијалну противницу у осмини финала, Гоф и Хадад Маја прошле даље!

Спортске.нет 03.06.2023
Америчка тенисерка Бернарда Пера пласирала се у осмину финала Ролан Гароса, пошто је са 2:0, по сетовима 6:4, 7:6(5) савладала Италијанку Елизабету Кочарето. Меч је трајао сат и 36 минута. Први сет обиловао је брејковима… »
Хрват се обрукао на Ролан гаросу: Аутсајдер му се "нудио", са пута му склоњен и момак који је избацио Медведева - а он одиграо…

Хрват се обрукао на Ролан гаросу: Аутсајдер му се "нудио", са пута му склоњен и момак који је избацио Медведева - а он одиграо…

Вечерње новости 03.06.2023
Борна Ћорић поражен је у 3. колу Ролан Гароса. Од хрватског тенисера, петнаестог носиоца, бољи је био Аргентинац Мартин Ечевери 6:3, 7:6, 6:2. Тањуг/АП Занимљиво је да је аутсајдер, иначе 49. на АТП листи, први пут дошао… »
РГ - Крај за Ћорића, Ечевери наставља да бриљира!

РГ - Крај за Ћорића, Ечевери наставља да бриљира!

Спортске.нет 03.06.2023
Чилеански тенисер Николас Јари пласирао се данас у осмину финала Ролан Гароса, пошто је савладао Американца Маркоса Гирона са 3:1 по сетовима 6:2, 6:3, 6:7, 6:3. Јари, 35. тенисер света, победио је Гирона, 75. играча на АТП… »
Гажење на Ролан Гаросу - "извините, досадна сам!" Како разбија шампионка Париза? Са нулом!

Гажење на Ролан Гаросу - "извините, досадна сам!" Како разбија шампионка Париза? Са нулом!

Мондо 03.06.2023
Актуелна шампионка Ролан Гароса Ига Швјонтек одиграла импресиван меч у 3. колу. Актуелна шампионка Ролан Гароса Ига Швјонтек одиграла импресиван меч у 3. колу. Најбоља тенисерка света Ига Швјонтек декласирала је на Ролан… »
РГ - Северњаци сигурни!

РГ - Северњаци сигурни!

Спортске.нет 03.06.2023
Четврти тенисер света Норвежанин Каспер Руд пласирао се данас у осмину финала Ролан Гароса, пошто је савладао Кинеза Жинжен Жанга са 3:1 по сетовима 4:6, 6:4, 6:1, 6:4. Он је до победе над 71. играчем света стигао после два… »
Ечевери испратио Ћорића

Ечевери испратио Ћорића

Спорт клуб 03.06.2023
Борна Ћорић је завршио учешће на овогодишњем Ролан Гаросу. Хрват је у трећем колу поражен од Аргентинца Ечеверија, тренутно 49. играча света, 6:3, 7:6 (7:5), 6:2. Гаучос је од самог почетка преузео конце меча… »
РГ - Швјонтек уручила "кромпир" Кинескињи, Ванг остала без гем лопте!

РГ - Швјонтек уручила "кромпир" Кинескињи, Ванг остала без гем лопте!

Спортске.нет 03.06.2023
Прва тенисерка света Пољакиња Ига Швјонтек пласирала се у осмину финала Ролан Гароса. Она није дозволила КИнескињи Ксинђу Ванг ниједан гем и нанела јој катастрофалан пораз од 6:0, 6:0 за само 52 минута игре. Показала је… »
Ига меч 3. кола завршила за 52 минута

Ига меч 3. кола завршила за 52 минута

Спорт клуб 03.06.2023
За само 52 минута, без изгубљеног гема Ига Швјонтек се пласирала у осмину финала Ролан Гароса. Прва против 80. играчице света. Ига Швјонтек против Шињу Ванг. По 26 минута трајала су оба сета. По три брејка је направила Ига у… »
Руд, Нишиока и Руне у осмини финала Ролан Гароса

Руд, Нишиока и Руне у осмини финала Ролан Гароса

Нови магазин 03.06.2023
Четврти тенисер света Норвежанин Каспер Руд пласирао се данас у осмину финала Ролан Гароса, пошто је савладао Кинеза Жинжен Жанга са 3:1 по сетовима 4:6, 6:4, 6:1, 6:4.Он је до победе над 71. играчем света стигао после два… »
Руд испустио сет па добио наредна три против Џенга

Руд испустио сет па добио наредна три против Џенга

Спорт клуб 03.06.2023
Четврти тенисер света Каспер Руд прошао је у осмину финала Ролан Гароса победивши Кинеза Џиџен Џенга 3:1. По сетовима је било 4:6, 6:4, 6:1 и 6:4. У првом сету је виђена највећа борба. Тај део меча је трајао скоро… »
Алкарас: Волео бих да све турнире играмо са истим лоптицама

Алкарас: Волео бих да све турнире играмо са истим лоптицама

Спортски журнал 03.06.2023
После победе над Шаповаловом истакао да ривали морају да надмаше себе ако желе да га победе. Карлос Алкарас је на конференцији за медије након пласмана у осмину финала Ролан Гароса изјавио да други тенисери морају да ураде… »
Руд испустио сет па добио наредна три против Џенга

Руд испустио сет па добио наредна три против Џенга

Спорт клуб 03.06.2023
Четврти тенисер света Каспер Руд прошао је у осмину финала Ролан Гароса победивши Кинеза Џиџен Џенга 3:1. По сетовима је било 4:6, 6:4, 6:1 и 6:4. У првом сету је виђена највећа борба. Тај део меча је трајао скоро… »
Расправа на ролан гаросу: Јапанац побесенео због одлуке судије, то га коштало губитка гема (видео)

Расправа на ролан гаросу: Јапанац побесенео због одлуке судије, то га коштало губитка гема (видео)

Вечерње новости 03.06.2023
ЈАПАНСКИ тенисер Јошихито Нишиока побеснео је због једног поена током меча са Тијаго Сејботом Вилдом сматрајући да је судија донео погрешну одлуку. ФОТО: Профимедиа Наиме, при резултату 5:5 у другом сету и 30:30 Јапанац је… »
Алкараз: Противник мора да уради велике ствари ако жели да ме савлада

Алкараз: Противник мора да уради велике ствари ако жели да ме савлада

Политика 03.06.2023
ПАРИЗ – Шпански тенисер Карлос Алкараз изјавио је на конференцији за медије након пласмана у осмину финала Ролан Гароса да други тенисери морају да ураде велике ствари ако желе да га савладају, преноси Спортклуб. Алкараз је… »
Карлос Алкараз пуца од самопоуздања: Тврд сам "орах" на Ролан Гаросу

Карлос Алкараз пуца од самопоуздања: Тврд сам "орах" на Ролан Гаросу

Еуроневс 03.06.2023
Карлос Алкараз без већих проблема оправдао је улогу фаворита против Дениса Шаповалова и пласирао се у осмину финала Ролан Гароса. Први носилац на турниру славио је у три сета, а на крилима добре игре у Француској, изјавио је да… »
Алкараз послао поруку ривалима: Морају да ураде велике ствари да би ме победили

Алкараз послао поруку ривалима: Морају да ураде велике ствари да би ме победили

Нова 03.06.2023
Пуца од самопоуздања. Карлос Алкараз је оправдао улогу фаворита и у трећем колу је рутински савладао Дениса Шаповалова у три сета. Једино је у другом имао одређених проблема, али је серијом од пет гемова преокренуо заостатак и… »
Вариљас: Натерао сам Хуркача на дуге поене

Вариљас: Натерао сам Хуркача на дуге поене

Спорт клуб 03.06.2023
Хуан Пабло Вариљас је следећи ривал Новака Ђоковића. 94. играч света је добио Хуберта Хуркача 3-2, а да ствар буде по њега гора укупно је у прва три кола Ролан Гароса одиграо 15 сетова. Вариљас је рекао да је дуел против… »
Алкараз прети: Велике ствари им требају да ме добију

Алкараз прети: Велике ствари им требају да ме добију

Спорт клуб 03.06.2023
Карлос Алкараз је веома лако стигао до осмине финала Ролан Гароса. Дениса Шаповалова је добио у три сета и Канађанин је био само лакши тренинг за Шпанца. После меча је Алкараз на конференцији за медије причао о томе колико… »
Алкараз најавио непобедивост? ''Противник мора да уради велике ствари да би ме савладао''

Алкараз најавио непобедивост? ''Противник мора да уради велике ствари да би ме савладао''

Вечерње новости 03.06.2023
Шпански тенисер Карлос Алкараз изјавио је на конференцији за медије након пласмана у осмину финала Ролан Гароса да други тенисери морају да ураде велике ствари ако желе да га савладају, преноси Спортклуб. ФОТО: Тањуг/АП Алкараз… »
Ђоковић сазнао наредног ривала: Направио два чуда, сада игра меч каријере на Ролан Гаросу

Ђоковић сазнао наредног ривала: Направио два чуда, сада игра меч каријере на Ролан Гаросу

Вечерње новости 03.06.2023
НОВАК Ђоковић је без изгубљеног сета стигао до осмине финала Ролан Гароса. Српски ас ће у тој фази надметања на париској шљаци одмерити снаге са Хуаном Паблом Вариљасом. Тањуг/АП Перуанац је направио изненађење… »
Циципас фуриозно до осмине финала: Грк убедљив против Шварцмана на Ролан Гаросу

Циципас фуриозно до осмине финала: Грк убедљив против Шварцмана на Ролан Гаросу

Вечерње новости 02.06.2023
ГЕЧКИ тенисер Стефанос Циципас успео је да се пласирао у осмину финала Ролан Гароса пошто је победио Дијега Шварцмана са 6:2, 6:2, 6:3. ФОТО: Тањуг/АП Одличан меч одиграо је пети играч планете и поптуно заслужено… »
Американац направио хаос на Ролан Гаросу! Навијаче је овим потезом довео до лудила

Американац направио хаос на Ролан Гаросу! Навијаче је овим потезом довео до лудила

Вечерње новости 02.06.2023
Амерички тенисер Тејлор Фриц направио је велики скандал на Ролан Гаросу. Тањуг/АП Фриц је у мечу 2. кола победио Артура Риндеркнека, последњег представника Француске, са 3:1, по сетовима 2:6, 6:4, 6:3, 6:4. Француској публици… »
Алкараз "чува" прво место од Ђоковића: Шпанац "разбио" Шаповалова

Алкараз "чува" прво место од Ђоковића: Шпанац "разбио" Шаповалова

Вечерње новости 02.06.2023
Шпански тенисер Карлос Алкараз пласирао се у осмину финала Ролан Гароса. Он је био бољи од Дениса Шаповалова 6:1, 6:4, 6:2. ФОТО: Тањуг/АП Тренутно, први рекет света је показао апсолутну надмоћ у односу на четири године… »
Ђоковић у осмини финала Ролан Гароса

Ђоковић у осмини финала Ролан Гароса

Данас 02.06.2023
Новак Ђоковић је у осмини финала Ролан Гароса. Србин је у два сета која су трајала скоро три сата водио велику борбу са Давидовичем Фокином, а онда га је у трећем потпуно сломио за 7:6 (7:4), 7:6 (7:5), 6:2 за пролаз међу… »

Вести дана »