Povezane vesti

Vučić: Obešena lutka potvrđuje “diktatorsku prirodu vlasti”

Vučić: Obešena lutka potvrđuje “diktatorsku prirodu vlasti”

Dnevnik 04.06.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da lutka obešenog predsednika na protestu opozicije “Srbija protiv nasilja” u Beogradu najbolje potvrđuje “diktatorsku prirodu vlasti u našoj zemlji”. Vučić je na taj način… »
Gašić: Svi roditelji će znati da su im deca bezbedna u školi

Gašić: Svi roditelji će znati da su im deca bezbedna u školi

N1 Info 04.06.2023
Država ne spava, Ministarstvo unutrašnjih poslova ne spava, danonoćno radimo na unapređenju postojećih i pronalaženju novih mera kako bismo dostigli što veći stepen bezbednosti svih građana, radimo za dobro kompletnog društva, za život bez… »
Gašić: Nećemo stati dok od svakog građanina ne čujemo da se oseća bezbedno

Gašić: Nećemo stati dok od svakog građanina ne čujemo da se oseća bezbedno

Dnevnik 04.06.2023
BEOGRAD: Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić izjavio je danas na svečanoj akademiji povodom obeležavanja Dana ministarstva unutrašnjih poslova i Dana policije, da se MUP neće zaustaviti dok od svakog pojedinačnog građanina ne čuje da se… »
Gašić: Nećemo stati dok od svakog građanina ne čujemo da se oseća bezbedno

Gašić: Nećemo stati dok od svakog građanina ne čujemo da se oseća bezbedno

Euronews 04.06.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić izjavio je danas na svečanoj akademiji povodom obeležavanja Dana Ministarstva unutrašnjih poslova i Dana policije, da se MUP neće zaustaviti dok od svakog pojedinačnog građanina ne čuje da se "oseća… »
Gašić: Nećemo stati dok od svakog građanina ne čujemo da se oseća bezbedno

Gašić: Nećemo stati dok od svakog građanina ne čujemo da se oseća bezbedno

Insajder 04.06.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić izjavio je danas na svečanoj akademiji povodom obeležavanja Dana ministarstva unutrašnjih poslova i Dana policije, da se MUP neće zaustaviti dok od svakog pojedinačnog građanina ne čuje da se "oseća… »
Gašić: Nećemo stati dok od svakog građanina ne čujemo da se oseća bezbedno

Gašić: Nećemo stati dok od svakog građanina ne čujemo da se oseća bezbedno

RTS 04.06.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić izjavio je na svečanoj akademiji povodom obeležavanja Dana ministarstva unutrašnjih poslova i Dana policije, da se MUP neće zaustaviti dok od svakog pojedinačnog građanina ne čuje da se "oseća… »
Gašić: Nećemo se zaustaviti dok svako dete ne kaže - bezbedan sam, policajac je moj prijatelj

Gašić: Nećemo se zaustaviti dok svako dete ne kaže - bezbedan sam, policajac je moj prijatelj

Radio 021 04.06.2023
Država ne spava, Ministarstvo unutrašnjih poslova ne spava, danonoćno radimo na unapređenju postojećih i pronalaženju novih mera, rekao je ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić. Dodao je da država radi "za dobro kompletnog društva, za… »
Svečana akademija povodom Dana MUP i Dana policije: Da se svaki građanin oseća bezbedno

Svečana akademija povodom Dana MUP i Dana policije: Da se svaki građanin oseća bezbedno

RTV 04.06.2023
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić izjavio je danas na svečanoj akademiji povodom obeležavanja Dana ministarstva unutrašnjih poslova i Dana policije, da se MUP neće zaustaviti dok od svakog pojedinačnog građanina ne čuje da… »
Vučić ponovio da "ne da" Gašića i poručio: Svaki dan dobijam pretnje smrću, ubijte me već jednom

Vučić ponovio da "ne da" Gašića i poručio: Svaki dan dobijam pretnje smrću, ubijte me već jednom

Radio 021 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nikada ne bi podržao smenu ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića. "On je jedan od najboljih od nas. Niko u svetu ne bi optužio policiju i državno rukovodstvo zbog masovnih ubistava… »
Vučić: Vraćeno 68.000 komada oružja i eksplozivnih sredstva i 2,3 miliona metaka

Vučić: Vraćeno 68.000 komada oružja i eksplozivnih sredstva i 2,3 miliona metaka

Danas 04.06.2023
Predsedsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su do danas gradjani predali policiji oko 68.000 komada oružja i eksplozivnih sredstava kao i oko 2,3 miliona metaka. On je, tokom obeležavanja Dana policije, izrazio zadovoljstvo odzivom gradjana u… »
Prikupljeno 68.000 komada oružja i eksplozivnih sredstava

Prikupljeno 68.000 komada oružja i eksplozivnih sredstava

Insajder 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su do danas građani predali policiji oko 68.000 komada oružja i eksplozivnih sredstava kao i oko 2,3 miliona metaka. On je, tokom obeležavanja Dana policije, izrazio zadovoljstvo odzivom građana u… »
Gašića ne dam, ubijte me već jednom: Vučić pozivajući sve „da zajednički radimo“ za dobro države

Gašića ne dam, ubijte me već jednom: Vučić pozivajući sve „da zajednički radimo“ za dobro države

Danas 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nikada ne bi podržao smenu ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića. – On je jedan od najboljih od nas. Niko u svetu ne bi optužio policiju i državno rukovodstvo zbog masovnih… »
Vučić: Nikada ne bih dozvolio smenu Gašića, mogu beogradski izbori, ali će onda biti i neki drugi

Vučić: Nikada ne bih dozvolio smenu Gašića, mogu beogradski izbori, ali će onda biti i neki drugi

Euronews 04.06.2023
Predsednik Srbjie Aleksandar Vučić izjavio je da nikada ne bi dozvolio smenu ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića i ponovio da u Srbiji neće biti prelazne vlade. "Nikada ne bih dozvolio smenu Bratislava Gašića, zato što to nije fontana… »
Predsednik Srbije: Zove na jedinstvo i poručuje da svi hoće da ga ruše

Predsednik Srbije: Zove na jedinstvo i poručuje da svi hoće da ga ruše

Vreme 04.06.2023
Politika “Traže ostavku ministra unutrašnjih poslova Bratislava Gašića da bi zahtevali moju ostavku”, rekao je Aleksandar Vučić i ponovio da Gašić neće biti smenjen. Za manje od 24 sata posle petog i više nego uspešnog protesta ”Srbija… »
Vučić: "Nikad ne bih dozvolio smenu Gašića, neće biti prelazne vlade"

Vučić: "Nikad ne bih dozvolio smenu Gašića, neće biti prelazne vlade"

Telegraf 04.06.2023
Da nismo imali ove dve jezive tragedije, mogli smo da kažemo da smo najbezbednija zemlja u Evropi, istakao je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nikada ne bi dozvolio smenu ministra unutrašnjih poslova Bratislava… »

Vesti dana »