Povezane vesti

Sve mi smeta: Darko Lazić otvorio dušu na promociji novog albuma (video)

Sve mi smeta: Darko Lazić otvorio dušu na promociji novog albuma (video)

Večernje novosti 07.06.2023
FOLK ZVEZDA Darko Lazić sinoć je organizovao veliku promociju novog albuma pod nazivom "Sve mi smeta". Foto: ATA images Darko je promociju održao u jednom prestoničkom luksuznom restoranu, te je tom prilikom stao pred okupljene medije i na samom… »
Okupio sve članove porodice, sem ćerke: Darko Lazić otkrio zašto Lorena nije bila na njegovoj promociji: "Nažalost, tu ne…

Okupio sve članove porodice, sem ćerke: Darko Lazić otkrio zašto Lorena nije bila na njegovoj promociji: "Nažalost, tu ne…

Blic 07.06.2023
Darko Lazić sinoć je održao promociju novog albuma u jednom lokalu kraj reke, na kojoj je okupio kolege, ali i članove porodice. Pevaču su svi najmiliji bili na promociji, sem ćerkice Lorene, koju je dobio u braku sa Anom Sević. - Mnogo mi znači… »
Darkov sin pravio šou na tatinoj promociji! Mali Aleksej izvodio maćehu iz lokala, tražio joj da idu do reke - evo i zašto…

Darkov sin pravio šou na tatinoj promociji! Mali Aleksej izvodio maćehu iz lokala, tražio joj da idu do reke - evo i zašto…

Blic 07.06.2023
Pevač Darko Lazić sinoć je održao promociju novog albuma, na kojoj je okupio kolege, članove porodice i prijatelje. Na događaju je bio i njegov sin Aleksej, kog je dobio u vezi sa Marinom Gagić. Mališan je bio prava zvezda večeri, pa je non-stop… »
Darko Lazić okupio poznate: Pevačica došla u goloj haljini, a Slobinoj ženi se ocrtavale obline u uskoj toaleti (foto)

Darko Lazić okupio poznate: Pevačica došla u goloj haljini, a Slobinoj ženi se ocrtavale obline u uskoj toaleti (foto)

Blic 06.06.2023
Darko Lazić večeras je održao promociju novog albuma u jednom lokalu kraj reke, na kojoj je okupio kolege. Folker Sloba Radanović došao je sa suprugom Jelenom. Sloba je bio u crnom, dok se njegova draga odlučila za šarenu, usku odevnu kombinaciju… »
Darkova majka i njegova žena prvi put zajedno u javnosti: Došle na pevačevu promociju, evo kako su reagovale kad su se…

Darkova majka i njegova žena prvi put zajedno u javnosti: Došle na pevačevu promociju, evo kako su reagovale kad su se…

Blic 06.06.2023
Folker Darko Lazić napravio je večeras promociju svog novog albuma, a na istoj su se pojavili njegovi najbliži. Sin Aleksej, supruga Katarina, majka Branka, svi oni su bili na događaju u jednom lokalu kraj reke, dok su se gosti, a domaćin pogotovo… »

Vesti dana »