Povezane vesti

Jedno drugom ulepšali zadrugu Žana i Marko se postideli zbog ljubavnog klipa, a Marković gaji nadu da će ostati zajedno

Jedno drugom ulepšali zadrugu Žana i Marko se postideli zbog ljubavnog klipa, a Marković gaji nadu da će ostati zajedno

Alo 07.06.2023
Otvorili dušu. Voditelj Marko Đedović najavio je sledeći klip u današnjoj emisiji "Gledanje snimaka". To je bio klip ljubavi Marka Markovića i Žane Đorđević. - Imam ozbiljan transfer blama. Zanimljivo je i lepo, Marko mi je definitivno ulepšao… »
Rat ne prestaje Zadrugari se ne smiruju ni pred finale rijalitija, ponovo su ušli u žestok sukob

Rat ne prestaje Zadrugari se ne smiruju ni pred finale rijalitija, ponovo su ušli u žestok sukob

Alo 07.06.2023
Voditelj Marko Đedović najavio je sledeći klip snimak u današnjoj emisiji "Gledanje snimaka". Zadrugari su popadali od smeha kad su videli kako se Lepi Mića u svom snu svađa sam sa sobom. Nekoliko puta je pokušao da ustane. Vidim da ni u snu ne… »
Glava joj je bila u zavojima Janjuš otkrio šta mu je Maja priredila u etno selu, i dalje ima traume od te večeri

Glava joj je bila u zavojima Janjuš otkrio šta mu je Maja priredila u etno selu, i dalje ima traume od te večeri

Alo 07.06.2023
Trenutno sledi poslednja emisija "Gledanje snimaka" Voditelj Marko Đedović najavio je sledeći klip snimak u današnjoj emisiji "Gledanje snimaka". Radilo se o svađi Aleksandre Nikolić i Filipa Cara, od koje je napravljena šala. Možda deluje… »
Hoće da propadne u zemlju! Zadrugarima pušten klip Maje i Cara, starleta ne zna kako da se opravda za ono što je uradila

Hoće da propadne u zemlju! Zadrugarima pušten klip Maje i Cara, starleta ne zna kako da se opravda za ono što je uradila

Alo 07.06.2023
Uoči finala koje se bliži, zadrugari su imali prilike da evociraju uspomene u emisiji "Gledanje snimaka" U toku je emisija "Gledanje snimaka". Voditelj Marko Đedović najavio je prvi klip, a zadrugari nisu ni sanjal da će videti smešan klip Maje… »

Vesti dana »