Povezane vesti

Rama: Poslao sam Makronu i Šolcu predlog nacrta statuta ZSO

Rama: Poslao sam Makronu i Šolcu predlog nacrta statuta ZSO

Sputnik 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu poslao predlog nacrta statuta Zajednice srpskih opština. Rama je, na konferenciji za novinare, rekao da ne razume oklevanje prištinske… »
Albanija predala Makronu i Šolcu nacrt dokumenta za Zajednicu opština sa srpskom većinom na Kosovu

Albanija predala Makronu i Šolcu nacrt dokumenta za Zajednicu opština sa srpskom većinom na Kosovu

Slobodna Evropa 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama saopštio je na konferenciji za novinare da je 7. juna predsedniku Francuske Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu prosledio nacrt Zajednice opština sa srpskom većinom na Kosovu. "Ovde sam da vas obavestim o do… »
Rama napisao statut ZSO

Rama napisao statut ZSO

Politika 08.06.2023
Albanski premijer Edi Rama izjavio je da je napisao nacrt plana za formiranje Zajednica srpski opština (ZSO) na severu KiM, i da je taj nacrt prosledio predsedniku Francuske Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu, kao i predsedniku Evropskog… »
Rama predložio nacrt zajednice srpskih opština na Kosovu

Rama predložio nacrt zajednice srpskih opština na Kosovu

Al Jazeera 08.06.2023
Premijer Albanije proslijedio nacrt teksta o formiranju zajednice srpskih opština na Kosovu francuskom predsjedniku i njemačkom kancelaru. Premijer Albanije Edi Rama saopćio je kako je francuskom predsjedniku Emmanuelu Macronu i njemačkom kancelaru… »
Rama predložio nacrt za ZSO

Rama predložio nacrt za ZSO

RTV 08.06.2023
TIRANA - Premijer Albanije Edi Rama saopštio je danas da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolca prosledio nacrt teksta o formiranju Zajednice srpskih opština, navodeći da je ZSO "Gordijev čvor dijaloga". Rama je… »
Edi Rama predao Makronu i Šolcu nacrt statuta Zajednice srpskih opština

Edi Rama predao Makronu i Šolcu nacrt statuta Zajednice srpskih opština

N1 Info 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da je predsedniku Francuske Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu podneo nacrt statuta Zajednice opština sa srpskom većinom (ZSO). Rama je na konferenciji za novinare u Tirani rekao da je nacrt… »
Šta su u Skupštini Kosova govorili o nacrtu Statuta ZSO Edija Rame?

Šta su u Skupštini Kosova govorili o nacrtu Statuta ZSO Edija Rame?

Danas 08.06.2023
Šefica poslaničke grupe Samoopredeljenja u Skupštini Kosova Mimoza Kusari Ljilja izjavila je danas da poslanici tog pokreta nisu videli nacrt Statuta Zajednice srpskih opština (ZSO) kog je predložio premijer Albanije Edi Rama. Ona je rekla da su… »
Rama: Makronu i Šolcu sam predao nacrt Statuta zajednice opština sa srpskom većinom

Rama: Makronu i Šolcu sam predao nacrt Statuta zajednice opština sa srpskom većinom

Beta 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je danas da je predsedniku Francuske Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu podneo nacrt statuta Zajednice opština sa srpskom većinom (ZSO). Rama je na konferenciji za novinare u Tirani rekao da je nacrt… »
Rama: Poslao sam Makronu i Šolcu predlog Nacrta statuta ZSO

Rama: Poslao sam Makronu i Šolcu predlog Nacrta statuta ZSO

Vesti online 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama rekao je da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu poslao predlog Nacrta statuta Zajednice srpskih opština. Rama je na konferenciji za novinare naveo da ne razume oklevanje vlasti sa… »
Rama napisao nacrt plana za formiranje ZSO, poslao ga Makronu, Šolcu, Mišelu i "američkoj strani"

Rama napisao nacrt plana za formiranje ZSO, poslao ga Makronu, Šolcu, Mišelu i "američkoj strani"

Euronews 08.06.2023
Albanski premijer Edi Rama izjavio je da je napisao nacrt plana za formiranje Zajednica srpski opština (ZSO) na severu KiM, i da je taj nacrt prosledio predsedniku Francuske Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu, kao i predsedniku Evropskog… »
Edi Rama predložio svoj nacrt plana formiranja ZSO

Edi Rama predložio svoj nacrt plana formiranja ZSO

RTV 08.06.2023
TIRANA - Albanski premijer Edi Rama izjavio je danas da je napisao nacrt plana za formiranje Zajednica srpski opština (ZSO) na severu KiM, i da je taj nacrt prosledio predsedniku Francuske Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu, kao i… »
Edi Rama: Poslao sam Makronu i Šolcu predlog Nacrta statuta ZSO

Edi Rama: Poslao sam Makronu i Šolcu predlog Nacrta statuta ZSO

Danas 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama rekao je da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu poslao predlog Nacrta statuta Zajednice srpskih opština. Rama je na konferenciji za novinare naveo da ne razume oklevanje vlasti sa… »
Edi Rama predložio svoj nacrt plana formiranja ZSO

Edi Rama predložio svoj nacrt plana formiranja ZSO

Dnevnik 08.06.2023
TIRANA: Albanski premijer Edi Rama izjavio je danas da je napisao nacrt plana za formiranje Zajednica srpski opština (ZSO) na severu KiM, i da je taj nacrt prosledio predsedniku Francuske Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu, kao i… »
Rama poslao predlog nacrta ZSO Šolcu i Makronu

Rama poslao predlog nacrta ZSO Šolcu i Makronu

RTS 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama je na konferenciji za novinare povodom situacije na Kosovu i Metohiji saopštio da je poslao predlog za Zajednicu srpskih opština francuskom predsedniku Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu. Edi Rama je naveo da… »
"Šolcu i Makronu sam poslao nacrt": Rama "uzeo" ZSO u svoje ruke: Nisu u stanju da se dogovore ni ko treba da napiše tekst…

"Šolcu i Makronu sam poslao nacrt": Rama "uzeo" ZSO u svoje ruke: Nisu u stanju da se dogovore ni ko treba da napiše tekst…

Blic 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama rekao je da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu poslao nacrt o Zajednici srpskih opština (ZSO). Rama je na konferenciji za novinare naveo da ne razume oklevanje vlasti sa Kosova da… »
Rama bi da kreira ZSO! Premijer Albanije se umešao: Poslao sam svoj nacrt Zajednice Šolcu i Makronu!

Rama bi da kreira ZSO! Premijer Albanije se umešao: Poslao sam svoj nacrt Zajednice Šolcu i Makronu!

Kurir 08.06.2023
Premijer Albanije Edi Rama rekao je da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu i nemačkom kancelaru Olafu Šolcu poslao predlog Nacrta statuta Zajednice srpskih opština. On je na konferenciji za novinare naveo da ne razume oklevanje vlasti sa Kosova… »

Vesti dana »