Povezane vesti

Aca Bulić okružen momcima u crnom Očekuje se neviđeni haos, masovno obezbeđenje u pripravnosti! (foto)

Aca Bulić okružen momcima u crnom Očekuje se neviđeni haos, masovno obezbeđenje u pripravnosti! (foto)

Alo 08.06.2023
Naime, veliki broj "ljudi u crnom" bio je oko njega, te Milene i Mile, koji su ih čuvali od drugih. Aca Bulić, nekadašnja velika ljubav učesnice "Zadruge" Ane Ćurčić, pojavio se večeras u finalu sa njenom prijateljicom Milenom Kačavendom, te… »
Anina majka po prvi put za alo! "Teško sam podnela Zvezdanovu izdaju, zbog tog pakla sam primorana da uradim ovo"

Anina majka po prvi put za alo! "Teško sam podnela Zvezdanovu izdaju, zbog tog pakla sam primorana da uradim ovo"

Alo 08.06.2023
Anina majka ističe da je Bulić jedna stena koja stoji ispred nje i njene ćerke. Za nekoliko minuta kreće spektakularno finale šeste sezone Zadruge, a po prvi put u javnosti pojavila se i majka Ane Ćurčić sa njenim bivšim mužem Acom Bulićem i… »
Prvi put u javnosti! Aca Bulić stigao sa Aninom majkom i kumom na finale Zadruge, sve vreme je drzao za ruku! (foto)

Prvi put u javnosti! Aca Bulić stigao sa Aninom majkom i kumom na finale Zadruge, sve vreme je drzao za ruku! (foto)

Alo 08.06.2023
Milena i Aca su u Šimanovcima ponosno pozirali sa Aninom majkom koja se prvi put pojavila u javnosti kako bi sačekala svoju ćerku. Za nekoliko minuta kreće spektakularno finale šeste sezone Zadruge, a podrška i prijatelji zadrugara uveliko se… »

Vesti dana »