Povezane vesti

"Pretili su mi kada im odmah ne otpevam pesmu" Peđa Jovanović o incidentima na nastupima, ovo je doživeo od pijanih gostiju

"Pretili su mi kada im odmah ne otpevam pesmu" Peđa Jovanović o incidentima na nastupima, ovo je doživeo od pijanih gostiju

Kurir 09.06.2023
Peđa Jovanović slavu je stekao početkom 2000-ih godina, kada je sa svojim bratom blizancem Nenadom oformio bend Blizanci. Peđa je jednom prilikom ispričao kako je izgledalo njegovo detinjstvo u Nemačkoj, a onda i dolazak u Beograd, gde počinju da… »
"Pijan prišao i oteo mi mikrofon": Pevač o incidentu na nastupu: "Popeo se na binu i pretio mi"

"Pijan prišao i oteo mi mikrofon": Pevač o incidentu na nastupu: "Popeo se na binu i pretio mi"

Blic 09.06.2023
Pevač Peđa Jovanović na domaćoj javnoj sceni se pojavio kao član grupe "Blizanci" koju su činili on i njegov brat. Kako je jednom prilikom ispričao detinjstvo je proveo u Nemačkoj, a karijeru je započeo u popularnom klubu „Bombo“ čiji je… »
Peđa Jovanović: Dešavalo mi se da mi otmu mikrofon

Peđa Jovanović: Dešavalo mi se da mi otmu mikrofon

Večernje novosti 08.06.2023
INCIDENTI na javnim nastupima mogu da budu prilično neprijatni, te je Peđa Jovanović prepričao jedno svoje iskustvo. Foto: ATA images Peđa Jovanović slavu je stekao početkom 2000-ih godina, kada je sa svojim bratom blizancem oformio bend… »

Vesti dana »