Povezane vesti

Alkaraze, kapa dole: Novinari provocirali, hteli da Španac osudi Srbina, a on zagrmeo: "Novak Đoković je legenda, i ja bih…

Alkaraze, kapa dole: Novinari provocirali, hteli da Španac osudi Srbina, a on zagrmeo: "Novak Đoković je legenda, i ja bih…

Večernje novosti 10.06.2023
OBJASNIO je Alkaraz španskim novinarima prave razloge za svoje teško stanje na terenu. FOTO: Tanjug/AP - Bio sam malo više nervozan zbog toga što igram sa Novakom. Rekao bih da je to mentalna strana više. Nisam uspeo da se opustim, da sklonim… »
Alkaraz otkrio razloge napetosti na terenu: Nije lako igrati protiv legende Novaka Đokovića!

Alkaraz otkrio razloge napetosti na terenu: Nije lako igrati protiv legende Novaka Đokovića!

Večernje novosti 09.06.2023
ISKRENO, bilo mi je zaista teško. Razočarao sam se, u ovakvom meču, u koji sam ušao sa odličnim osećajem, fizički se osećao odlično, dogodili su se grčevi na kraju drugog i početkom trećeg seta. Ali, znate, takve stvari se dešavaju, i moram… »
"Nikada se nisam osećao ovako kao protiv Novaka": Alkaraz pošteno priznao razlog za grčeve

"Nikada se nisam osećao ovako kao protiv Novaka": Alkaraz pošteno priznao razlog za grčeve

Večernje novosti 09.06.2023
ISTAKAO je Karlos Alkaraz da će mu meč protiv Novaka Đokovića služiti za nauk i kao novo iskustvo. TANJUG/AP - Morate da učite iz ovakvih mečeva. Izvukao sam pouku. Pokušaću da se to ne ponovi. To je nešto sa čim moram da se nosim – rekao je… »
"Novak se vratio i dobio zvižduke": Francuz se iznervirao zbog ponašanja publike prema Đokoviću

"Novak se vratio i dobio zvižduke": Francuz se iznervirao zbog ponašanja publike prema Đokoviću

Večernje novosti 09.06.2023
NOVAK Đoković i Karlos Alkaraz odigrali su sjajan meč. Bilo je fantastičnih poena, ali potpuni spektakl su sprečili grčevi koji su početkom trećeg seta počeli da muče Španca. Ipak, bivšem francuskom teniseru, Žilu Simonu je zasmetao tretman… »

Vesti dana »