Povezane vesti

Partizan u finalu, Hrvati izbacili Zvezdu (video)

Partizan u finalu, Hrvati izbacili Zvezdu (video)

Sportski žurnal 10.06.2023
Partizan je u polufinalu savladao Boraz iz Banjaluke 2:0, Osijek nadigrao Crvenu zvezdu 1:0. Mladi fudbaleri Partizana plasirali su se u finale "Kupa prijateljstva" na Zlatiboru, gde će snage odmeriti sa ekipom Osijeka. Partizan je u polufinalu savladao… »
Partizan je u finalu: Mladi ''crno-beli'' će se po treći put u istoriji boriti za trofej na turniru ''Kupa prijateljstva''

Partizan je u finalu: Mladi ''crno-beli'' će se po treći put u istoriji boriti za trofej na turniru ''Kupa prijateljstva''

Večernje novosti 10.06.2023
Mladi fudbaleri Partizana plasirali su se u finale "Kupa prijateljstva" na Zlatiboru, gde će snage odmeriti sa ekipom Osijeka. Foto: FK Partizan Partizan je u polufinalu savladao Boraz iz Banjaluke 2:0, a golove su postigli Dženis Totić u 2. i Novak… »
Baš me briga, neka zvižde, ja ću da nastavim da pobeđujem! Jaka poruka Novaka Đokovića

Baš me briga, neka zvižde, ja ću da nastavim da pobeđujem! Jaka poruka Novaka Đokovića

Večernje novosti 09.06.2023
Zviždao je deo publike nekoliko puta nesportski Novaku tokom meča protiv Alkaraza, uglavnom zbog toga što se radovao svojim poenima?! Foto: Goran Čvorović Novinare je posle meča zanimalo kakva je Novakova reakcija na te postupke. - Nemam ništa… »
Ljubomir vranješ u flensburgu: Nekadašnji selektor rukometaša Srbije postao direktor nemačkog kluba

Ljubomir vranješ u flensburgu: Nekadašnji selektor rukometaša Srbije postao direktor nemačkog kluba

Večernje novosti 09.06.2023
LEGENDARNI švedski rukometaš srpskih korena Ljubomir Vraneš postao je sportski direktor Flensburga, piše portal "Balkan-hendbol". Foto: N.Paraušić Nekadašnji selektor Srbije je kao trener sa Flensburgom 2014. osvojio titulu prvaka Evrope. Bio je i… »

Vesti dana »