Povezane vesti

Skandalozna reakcija Ane Ćurčić nakon aleksandrine pobede Pobegla iz studija, a onda zaplakala i zanemela! (foto)

Skandalozna reakcija Ane Ćurčić nakon aleksandrine pobede Pobegla iz studija, a onda zaplakala i zanemela! (foto)

Alo 10.06.2023
Nema sumnje da Ana nije očekivala da će joj pobeda za dlaku izmaći, što je njena reakcija i pokazala. Finale Zadruge sinoć je završeno, a pobedu je odnela Aleksandra Nikolić. S obzirom na to da je do samog kraja bilo neizvesno ko će pobediti… »
Anđela đuričić presrećna zbog poraza ane Ćurčić! Zajedno sa Zvezdanom navijala protiv suparnice, pa slavila Aleksandrin…

Anđela đuričić presrećna zbog poraza ane Ćurčić! Zajedno sa Zvezdanom navijala protiv suparnice, pa slavila Aleksandrin…

Alo 10.06.2023
Njihovoj sreći nema kraja! Pobednik "Zadruge 6" je Aleksandra Nikolić. Glasovi publike su odlučili da ove godine 50.000 evra osvoji bivša devojka Dejana Dragojevića, pobednika prošle sezone rijalitija, kog je po ulasku u ovaj serijal zamenila… »
Ja sam jedan švaler Janjuš se javno pokajao, pa pred kamerama otkrio koliko mu znači bivša žena, a evo šta mu je ona…

Ja sam jedan švaler Janjuš se javno pokajao, pa pred kamerama otkrio koliko mu znači bivša žena, a evo šta mu je ona…

Alo 10.06.2023
Večno će se kajati što nisu ostali zajedno. Marko Janjušević Janjuš zauzeo je osmo mesto u superfinalu "Zadruge", a svoje razočarenje nije krio. -Ovo je sve rijaliti. Gledaoci su ti koji odlučuju, nažalost možda ne vide i ne čuju dobro… »
Uništila sam sebe! Milica Veselinović kivna nakon napuštanja rijalitija: "Shvatila sam da to nije za mene"

Uništila sam sebe! Milica Veselinović kivna nakon napuštanja rijalitija: "Shvatila sam da to nije za mene"

Alo 10.06.2023
Neće se više izlagati ovakvoj vrsti medijskog eksponiranja. Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Njihova rijaliti koleginica Milica Veselinović osvojila je 9. mesto. -Mama mi… »
Prvo oglašavanje pobednice zadruge 6! Aleks se snimila sa majkom Slovenkom, ne skidaju osmeh sa lica, pa imali da poruče samo…

Prvo oglašavanje pobednice zadruge 6! Aleks se snimila sa majkom Slovenkom, ne skidaju osmeh sa lica, pa imali da poruče samo…

Alo 10.06.2023
Ne mogu da sakriju sreću! Poslednja sezona rijalitija Zadruga zvanično se završila, a Aleksandra Nikolić osvojila je prvo mesto i nagradu od 50.000 evra! Odlukom publike u duel za prvo mesto ušle su Aleksandra Nikolić i Ana Ćurčić, a do… »
Aleksandra Nikolić je pobednica zadruge 6!

Aleksandra Nikolić je pobednica zadruge 6!

Alo 10.06.2023
Poslednja sezona rijalitija Zadruga zvanično se završio. Odlukom publike u duel za prvo mesto ušle su Aleksandra Nikolić i Ana Ćurčić, a do poslednjeg trenutka bilo je neizvesno koja će osvojiti prvo mesto. Do samog kraja je bilo napeto, a prvo… »
Četvrto mesto pripalo je njemu Tenzija sve veća, od njih troje neko je pobednik!

Četvrto mesto pripalo je njemu Tenzija sve veća, od njih troje neko je pobednik!

Alo 10.06.2023
Večeras će biti proglašen pobednik Zadruge 6 koji će osvojiti nagradu od 50.000 evra. Ostali su Ana Ćurčić, Bilal Brajlović, Filip Car i Aleksandra Nikolić. Učesnik koji je odlukom glasova publike osvojio četvrto mesto je Filip Car.… »
Oni su ušli u top tri! Evo ko su ubedljivo najveći favoriti publike, ovakav ishod se nije očekivao

Oni su ušli u top tri! Evo ko su ubedljivo najveći favoriti publike, ovakav ishod se nije očekivao

Alo 10.06.2023
Finale Zadruge 6 bliži se kraju, a tenzija u "beloj kući" samo raste. Odlukom publike u top 3 su se plasirali Ana Ćurčić, Aleksandra Nikolić i Bilal Brajlović. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Pogledaj galeriju PrintScreen YouTube/Zadruga… »
Gledaoci u čudu! Linije za glasanje su zatvorene, a finale još uvek traje, evo šta je razlog

Gledaoci u čudu! Linije za glasanje su zatvorene, a finale još uvek traje, evo šta je razlog

Alo 10.06.2023
Fanovi su sa nestrpljenjem iščekivali proglašenje pobednika Zadruge 6, a za prvo mesto se bore Bilal Brajlović, Ana Ćurčić i Aleksandra Nikolić. Dušica Jakovljević saopštila je da su u 03:30 linije zatvorene na 45 minuta, kako bi se svi… »
Treće mesto pripalo ovom učesniku Evo ko je ispao iz trke za pobednika Zadruge!

Treće mesto pripalo ovom učesniku Evo ko je ispao iz trke za pobednika Zadruge!

Alo 10.06.2023
Zauzeo visoko treće mesto. Ostalo je njih troje, Ana Ćurčić, Bilal Brajlović i Aleksandra Nikolić. Trećeplasirani učesnik je Bilal Brajlović. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Pogledaj galeriju PrintScreen YouTube/Zadruga Official Pogledaj… »
Zaslužio je da bude prvi Zolina podrška nezadovoljna njegovim plasmanom, pa otkrili da spremaju after sa snajkom!

Zaslužio je da bude prvi Zolina podrška nezadovoljna njegovim plasmanom, pa otkrili da spremaju after sa snajkom!

Alo 10.06.2023
Očekivali su više od njegovih glasača. U toku je spektakularno superfinale najgledanijeg rijaliti šou programa u regionu. Zola je osvojio 7. mesto u "Zadruzi 6" i stigao je kod Darka Tanasijevića gde se nalazi podrška zadrugara. -Lazare čestita… »
Gledaoci su budale, sve je unapred dogovoreno Janjuš očajan zbog plasmana, opleo po Ani, pa otkrio tajnu

Gledaoci su budale, sve je unapred dogovoreno Janjuš očajan zbog plasmana, opleo po Ani, pa otkrio tajnu

Alo 10.06.2023
Večeras se održava finale Zadruge 6, a publika bira pobednika je odlučila da Janjuš zauzme osmo mesto. Marko Janjušević Janjuš nije krio da je razočaran svojim plasmanom. -Gledaoci su ti koji odlučuju nažalost. Možda ne vide ili ne čuju dobro… »
On je ušao u top pet! Superfinale Zadruge se bliži kraju, a evo kako je publika glasala ovoga puta

On je ušao u top pet! Superfinale Zadruge se bliži kraju, a evo kako je publika glasala ovoga puta

Alo 10.06.2023
Večeras će biti proglašen pobednik Zadruge 6 koji će osvojiti nagradu od 50.000 evra. Ognjen Amidžić saopštio je zadrugarima na Rajskom ostrvu da je peto mesto u rijalitiju osvojio Ivan Marinković. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Pogledaj… »
Samo mu ena u mislima! Nakon izlaska iz Zadruge, Janjuš progovorio o bivšoj ženi i poručio ovo

Samo mu ena u mislima! Nakon izlaska iz Zadruge, Janjuš progovorio o bivšoj ženi i poručio ovo

Alo 10.06.2023
U toku je finale Zadruge 6, a publika će odabrati svog favorita koji će osvojiti prvo mesto i nagradu od 50.000 evra. Marko Janjušević Janjuš osvojio je 8. mesto u "Zadruzi 6" i stigao je kod Darka Tanasijevića gde se nalazi podrška zadrugara. Je… »
Tenzija raste Nakon novog preseka, sedmo mesto u Zadruzi osvojio je on!

Tenzija raste Nakon novog preseka, sedmo mesto u Zadruzi osvojio je on!

Alo 10.06.2023
Večeras se održava finale Zadruge 6, a publika bira pobednika koji će osvojiti prvo mesto i 50.000 evra. Kako se bliži proglašenje pobednika, atmosfera je sve više uzavrela. Nakon što se čuo dong za novi presek, Ognjen je podigao Maju Marinković… »
Neočekivano! Deseto mesto u Zadruzi osvojio je on!

Neočekivano! Deseto mesto u Zadruzi osvojio je on!

Alo 10.06.2023
U toku je superfinale "Zadruge 6", a publika će imati prilike da odluči ko će osvojiti 50.000 evra. Nakon petog preseka stanja glasova, Ognjen Amidžić podigao je Lazara Čolića Zolu, Marka Stefanovića, Aleksandru Nikolić, Ivana Marinkovića i… »

Vesti dana »