Povezane vesti

Prvo obraćanje Aleksandre Nikolić nakon pobede! Dok je Filip sam otišao kući, evo šta je ona svima poručila (foto)

Prvo obraćanje Aleksandre Nikolić nakon pobede! Dok je Filip sam otišao kući, evo šta je ona svima poručila (foto)

Alo 10.06.2023
Aleksandra se sada prvi put oglasila i na svom Instgaram profilu prenela prve utiske. Aleksandra Nikolić sinoć je u žesnom dvoboju za pobednika "Zadruge 6" pokosila Anu Ćurčić i pokupila ček od 50.000 evra. Ona se sad prvi put oglasila i na svom… »
Prevarila sve?! Aleksandra Nikolić nije otišla sa Filipom nakon završetka finala, spakovala kofere i napustila ga! (foto)

Prevarila sve?! Aleksandra Nikolić nije otišla sa Filipom nakon završetka finala, spakovala kofere i napustila ga! (foto)

Alo 10.06.2023
Mnogima je ovo bilo čudno, jer niko nije očekivao da će se tako brzo razdvojiti, pogotovo zbog toga što su vereni. Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Aleksandra se nakon… »
Haos na finalu koji gledaoci nisu mogli da vide! Ana Ćurčić napravila dramu zbog drugog mesta, verenica Ivana Marinkovića…

Haos na finalu koji gledaoci nisu mogli da vide! Ana Ćurčić napravila dramu zbog drugog mesta, verenica Ivana Marinkovića…

Alo 10.06.2023
veliko superfinale nije moglo da prođe bez drama koje su se dešavale iza kulisa. Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Foto: Dejan Briza Ništa bolje nije prošla ni Zorica… »
Puče prijateljstvo! Ana Ćurčić demantovala sve navode Milene Kačavende: "Šokirana sam šta je pričala"

Puče prijateljstvo! Ana Ćurčić demantovala sve navode Milene Kačavende: "Šokirana sam šta je pričala"

Alo 10.06.2023
Čeka ih ozbiljan razgovor! Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Iako je u "Zadruzi" i te kako bila rečita, Ana je ovog puta bila šokirana svim informacijama iz spoljnog… »
Rat među kumama! Ana Ćurčić demantovala Kačavendu, ona se oglasila i žestoko joj odgovorila!

Rat među kumama! Ana Ćurčić demantovala Kačavendu, ona se oglasila i žestoko joj odgovorila!

Alo 10.06.2023
Još uvek nisu obavile razgovor. Iako je u "Zadruzi" i te kako bila rečita, Ana je ovog puta bila šokirana svim informacijama iz spoljnog sveta. Ona je između ostalog demantovala većinu navoda kume Milene Kačavende, između ostalog i to da je bila… »

Vesti dana »