Povezane vesti

(Video) Zlata Petrović leži na evrima na podu i peva: Havarija na privatnom veselju: Snimak usijao mreže

(Video) Zlata Petrović leži na evrima na podu i peva: Havarija na privatnom veselju: Snimak usijao mreže

Blic 14.06.2023
Pevačica Zlata Petrović napravila je pravu havariju na jednoj svadbi na kojoj je pevala. Naime, na društvenim mrežama pojavio se snimak sa veselja na kojem se vidi kako Zlata Petrović sedi na podu, peva, dok su oko nje evri. Zlata je za ovu priliku… »
Zlata Petrović spremna da ode pod nož: Na pragu sedme decenije izgleda fenomenalno, ali zbog ovoga je i sin proziva

Zlata Petrović spremna da ode pod nož: Na pragu sedme decenije izgleda fenomenalno, ali zbog ovoga je i sin proziva

Večernje novosti 13.06.2023
ZLATA Petrović godinama unazad važi za jednu od najatraktivnijih žena na estradnom nebu. Foto ATA Images Pevačica je za domaće medije otkrila zbog čega dobro izgleda, ali i da se odlučila na jednu estetsku korekciju. - Oko mene je uvek ljubav… »
Zlata Petrović ide pod nož! Evo šta će operisati: "Taj deo stalno krijem, ne mogu više! Neću preterati" (video)

Zlata Petrović ide pod nož! Evo šta će operisati: "Taj deo stalno krijem, ne mogu više! Neću preterati" (video)

Blic 13.06.2023
Folk pevačica Zlata Petrović (60) otkrila je zbog čega dobro izgleda, ali i da se odlučila na jednu estetsku korekciju. - Oko mene je uvek ljubav, volim, volim i uvek ću da volim. Izgledam mlađe? Od ludila... (smeh) Nekad sam za ludnicu, nekad za… »

Vesti dana »