Povezane vesti

Molitva za našu Milicu Milšu: Dijagnoza joj je sledila krv u žilama, operacija je bila neizbežna! Evo šta kaže muž…

Molitva za našu Milicu Milšu: Dijagnoza joj je sledila krv u žilama, operacija je bila neizbežna! Evo šta kaže muž…

Story 15.06.2023
Milica Milša oglasila se na društvenim mrežama fotografijom iz bolničke postelje, što je uznemirilo javnost. Iako je velika glumica na fotografiji nasmejana uz supruga Žarka Jokanovića i sina Antonija Isakovića, Milša je dobila uznemirujuće… »
Operisana Milica Milša: Žarko Jokanović joj uputio snažne i emotivne reči

Operisana Milica Milša: Žarko Jokanović joj uputio snažne i emotivne reči

Večernje novosti 14.06.2023
GLUMICA Milica Milša operisana je, a njen suprug Žarko Jokanović podelio je na svom Instagram profilu fotografiju iz bolnice. Foto IMDb Naime, Žarko je uz Milicu u ovim teškim trenucima, a na pomenutoj društvenoj mreži je napisao: Foto: Pritnskrin… »
(Foto) operisana Milica Milša: Žarko Jokanović objavio fotografiju iz bolnice: "Moj heroj"

(Foto) operisana Milica Milša: Žarko Jokanović objavio fotografiju iz bolnice: "Moj heroj"

Blic 14.06.2023
Glumica Milica Milša operisana je, a njen suprug Žarko Jokanović podelio je na svom Instagram profilu fotografiju iz bolnice. Naime, Žarko je uz Milicu u ovim teškim trenucima, a na pomenutoj društvenoj mreži je napisao: - Upravo operisana. Moj… »

Vesti dana »