Povezane vesti

Ljubav epskih razmera! Anita otvorila dušu, pa priznala sve: "Kajem se za svaki odnos pre Matore"

Ljubav epskih razmera! Anita otvorila dušu, pa priznala sve: "Kajem se za svaki odnos pre Matore"

Alo 16.06.2023
Vole se do neba! U toku emisije "Narod pita", voditeljka Ivana Šopić je uključila sledeću gledateljku. -Marijana ovde. Želim da podržim vašu vezu, prošle ste golgotu zbog nekog nepoverenja. Anita je prvi put u rijalitiju, Matora joj na početku… »
Ana je bolesni kockar, prodala je stan zbog poroka! Gledalac raskrinkao Ćurčićevu, tvrdi da ima dokaze za sve!

Ana je bolesni kockar, prodala je stan zbog poroka! Gledalac raskrinkao Ćurčićevu, tvrdi da ima dokaze za sve!

Alo 16.06.2023
Ipak se ispostavilo da Zvezdan nije bio jedini poročan. Voditeljka Ivana Šopić je u novom izdanju emisije "Narod pita" ugostila Jovanu Tomić Matoru i Anitu Stanojlović. U program se uključio Nenad iz Žagubice. -Ja sam bolesni fan Pinka. Imam… »
Niko me nije tako iznenadio Matora ne krije oduševljenje zbog Anitine tetovaže koju je posvetila baš njoj

Niko me nije tako iznenadio Matora ne krije oduševljenje zbog Anitine tetovaže koju je posvetila baš njoj

Alo 16.06.2023
Matora otkrila i kakve ljubomorne scene joj je Anita priređivala. U toku je emisija "Narod pita". Voditeljka Ivana Šopić je ugostila učesnice "Zadruge 6", Jovanu Tomić Matoru i Anitu Stanojlović. -Anita, šta se desilo na ovom klipu? - upitala je… »
Sada se sve zna Nakon što je otkrila da je stvaila Aniti prsten na ruku, Matora rekla ko će im biti kumovi

Sada se sve zna Nakon što je otkrila da je stvaila Aniti prsten na ruku, Matora rekla ko će im biti kumovi

Alo 16.06.2023
Ljubav je ipak pobedila! Voditeljka Ivana Šopić je u novom izdanju emisije "Narod pita" ugostila Jovanu Tomić Matoru i Anitu Stanojlović. - Biće i moje piu piu - rekla je Matora. Printscreen - Prelepo, ne znam šta da kažem. Vas dve ste bile u nekom… »
Sada je shvatila Matora se složila sa gledateljkom da je tek sada postala svesna Anitinih godina

Sada je shvatila Matora se složila sa gledateljkom da je tek sada postala svesna Anitinih godina

Alo 16.06.2023
Svesna svega! U toku je emisija "Narod pita". Voditeljka Ivana Šopić je ugostila učesnice "Zadruge 6", Jovanu Tomić Matoru i Anitu Stanojlović. - Verovatno Anita nisi bila svesna kamera dok nisi stigla ovde - govorila je Ivana. Printscreen - Nije to… »
Aleks sprema caru iznenađenje? Matora odala Nikolićevu uživo u programu, priprema Filipu iznenađenje za pamćenje

Aleks sprema caru iznenađenje? Matora odala Nikolićevu uživo u programu, priprema Filipu iznenađenje za pamćenje

Alo 16.06.2023
Otkrila detalje! Voditeljka Ivana Šopić je u novom izdanju emisije "Narod pita" ugostila Jovanu Tomić Matoru i Anitu Stanojlović. Komentarisale su pobednicu Aleksandru Nikolić i drugoplasiranu Anu Ćurčić i njen odnos sa Zvezdanom Slavnićem. -… »

Vesti dana »