Povezane vesti

Vradžbinama želela da vrati zvezdana? Ana Ćurčić priznala za šta je koristila crveni konac i sveto ulje!

Vradžbinama želela da vrati zvezdana? Ana Ćurčić priznala za šta je koristila crveni konac i sveto ulje!

Alo 20.06.2023
Gledateljka posumnjala da su u pitanju neke više sile, Ćurčićeva žestoko odgovorila. Ivana Šopić je u emisiji "Narod pita" ugostila Aleksandru Nikolić, Anu Ćurčić i Lepog Miću. Gledaoci su imali prilike da se uključe uživo u program i da… »
Hitna reakcija zbog zvezdana Slavnić se uživo uključio na Pinku u emisiji, Ana Ćurčić prebledela!

Hitna reakcija zbog zvezdana Slavnić se uživo uključio na Pinku u emisiji, Ana Ćurčić prebledela!

Alo 20.06.2023
Zvezdan Slavnić opomenuo uživo u emisiji Anu Ćurčić. U večerašnjoj emisiji ,,Zadruga-Narod pita" voditeljka Ivana Šopić ugostila je Anu Ćurčić i Lepog Miću, dok je pobednica Aleksandra Nikolić kasnila u stilu prave zvezde. U jednom trenutku… »
Car me je spajao sa zvezdanom Aleksandra Nikolić šokirala sve u studiju, pa otkrila zbog čega je Filip to radio!

Car me je spajao sa zvezdanom Aleksandra Nikolić šokirala sve u studiju, pa otkrila zbog čega je Filip to radio!

Alo 20.06.2023
Lepi Mića podsetio Aleksandru šta joj je Filip priređivao u rijalitiju. Voditeljka Ivana Šopić sinoć je ugostila Anu Ćurčić, Lepog Miću i Aleksandru Nikolić. Oni su komentarisali ponašanje Filip Cara u odnosu prema Aleks. -Ja sam znao da on… »

Vesti dana »