Povezane vesti

Šapić najavio bitne projekte: Počinju da se vide rezultati rada i donošenja važnih odluka

Šapić najavio bitne projekte: Počinju da se vide rezultati rada i donošenja važnih odluka

Večernje novosti 23.06.2023
ZA ovih godinu dana urađeno je puno toga, mnogo smo važnih odluka doneli i polako se vide rezultati. Ovakvu politiku, čiji je prioritet prosečan građanin, sprovodio sam deset godina na Novom Beogradu, a sada je inplementiram na nivou čitavog grada… »
Šapić: "Počinju da se vide rezultati rada i donošenja važnih odluka"

Šapić: "Počinju da se vide rezultati rada i donošenja važnih odluka"

Blic 23.06.2023
Za ovih godinu dana urađeno je puno toga, mnogo smo važnih odluka doneli i polako se vide rezultati. Ovakvu politiku, čiji je prioritet prosečan građanin, sprovodio sam deset godina na Novom Beogradu, a sada je implementiram na nivou čitavog grada… »
Najavljeni bitni projekti za beograđane Šapić: Počinju da se vide rezultati rada i donošenja važnih odluka

Najavljeni bitni projekti za beograđane Šapić: Počinju da se vide rezultati rada i donošenja važnih odluka

Alo 23.06.2023
Za ovih godinu dana urađeno je puno toga, mnogo smo važnih odluka doneli i polako se vide rezultati. Ovakvu politiku, čiji je prioritet prosečan građanin, sprovodio sam deset godina na Novom Beogradu, a sada je inplementiram na nivou čitavog grada… »
Šapić: Podeljeno više od 70.000 besplatnih karata za beogradske bazene

Šapić: Podeljeno više od 70.000 besplatnih karata za beogradske bazene

Blic 23.06.2023
"Do sada je podeljeno više od 70.000 besplatnih karata za beogradske bazene, što je samo jedna od pogodnosti koje smo uveli, a koje utiču na kvalitet života Beograđana. Istovremeno se nastavljaju svi započeti infrastrukturni projekti i pokreću… »
Šapić: Podeljeno više od 70.000 besplatnih karata za beogradske bazene

Šapić: Podeljeno više od 70.000 besplatnih karata za beogradske bazene

Telegraf 23.06.2023
"Na nivou prestonice sprovodimo sličnu lokalnu politiku koju sam kao predsednik opštine Novi Beograd" Do sada je podeljeno više od 70.000 besplatnih karata za beogradske bazene rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić u emisiji "150 minuta"… »

Vesti dana »