Povezane vesti

U penthausu pun orman jeftinih krpica! Kaća se udala za fudbalera i priznala: Haljinu za nastup sam platila 2.990 dinara

U penthausu pun orman jeftinih krpica! Kaća se udala za fudbalera i priznala: Haljinu za nastup sam platila 2.990 dinara

Mondo 24.06.2023
Katarina Grujić priznala je da neretko kupuje na rasprodaji, kao i da ne pati od toga da joj sve bude markirano. Katarina Grujić priznala je da neretko kupuje na rasprodaji, kao i da ne pati od toga da joj sve bude markirano. Pevačicu Katarinu Grujić… »
"Imam pun ormar jeftinih krpica": Kaća Grujić se pojavila na nastupu u haljini o 2.990 dinara i priznala: "Kupujem na…

"Imam pun ormar jeftinih krpica": Kaća Grujić se pojavila na nastupu u haljini o 2.990 dinara i priznala: "Kupujem na…

Blic 24.06.2023
Pevačica Katarina Kaća Grujić, supruga fudbalera Marka Gobeljića, uvek je ful sređena i doterana, a kako kaže, ima pun ormar jeftine garderobe koje čak nosi i na nastupima. - Pre nastupa otišla sam do jednog butika i kupila sam haljinu na… »
Kaća Grujić nema problem da prizna kako kupuje na rasprodaji!

Kaća Grujić nema problem da prizna kako kupuje na rasprodaji!

Svet plus 24.06.2023
Pevačica Kaća Grujić nema problem da prizna kako kupuje na rasprodaji i da ima pun ormar jeftine garderobe! Ona se na nastupu u Beogradu pojavila u srebrnoj elegantnoj haljini, koju je platila 2.990 dinara! Katarina Grujić, pevačica i supruga… »

Vesti dana »