Povezane vesti

Nakon poplava sledi najezda glodara, građani u strahu od zaraznih bolesti

Nakon poplava sledi najezda glodara, građani u strahu od zaraznih bolesti

Glas Zapadne Srbije 26.06.2023
Čačak - Prethodnih dana skoro čitava Srbija bila je pogođena poplavama, a sada kada se voda povukla i kuće koliko toliko očistile, kod građana je ostao strah od najezde gmizavaca i glodara. Zmije su viđene u centru Novog Pazara i Priboja kako se… »
Moje telo je počelo da raste, jedva sam preživela! Zarazila se od miša, nakon poplava krenula najezda glodara u Čačku

Moje telo je počelo da raste, jedva sam preživela! Zarazila se od miša, nakon poplava krenula najezda glodara u Čačku

Mondo 26.06.2023
Krenula je najezda glodara i gmizavaca nakon poplava u čačanskom kraju. Krenula je najezda glodara i gmizavaca nakon poplava u čačanskom kraju. Prethodnih dana skoro čitava Srbija bila je pogođena poplavama, a sada kada se voda povukla i kuće… »
Sledi najezda glodara, građani u strahu od zaraznih bolesti nakon poplava: Ovo su prvi simptomi mišje groznice

Sledi najezda glodara, građani u strahu od zaraznih bolesti nakon poplava: Ovo su prvi simptomi mišje groznice

Telegraf 26.06.2023
Oni koji su najugroženiji i podložni ovim infekcijama su ljudi čiji su poslovi vezani za prirodu a to su šumari, berači šumskog voća, veterinari i poljoprivrednici. Prethodnih dana skoro čitava Srbija bila je pogođena poplavama, a sada kada se… »
Nakon poplava mogu da se jave zarazne bolesti i GLODARi! Ovo su simptomi mišje groznice - evo na koji način se prenosi

Nakon poplava mogu da se jave zarazne bolesti i GLODARi! Ovo su simptomi mišje groznice - evo na koji način se prenosi

Mondo 26.06.2023
Nakon obilnih padavina i poplava postoji bojazan od zaraznih bolesti. Ovo su saveti stručnjaka! Nakon obilnih padavina i poplava postoji bojazan od zaraznih bolesti. Ovo su saveti stručnjaka! Prethodnih dana skoro čitava Srbija bila je pogođena… »

Vesti dana »