Povezane vesti
Lađevac ponovo na sceni nacionalnog teatra
Politika 29.06.2023
Trupa „CPG Kolektiv” sa Novog Zelanda gostuje na sceni „Raša Plaović” sa predstavom „Sve što vidim”. Mihailo Lađevac, nekadašnji glumac Narodnog pozorišta u Beogradu, sa pozorišnom trupom „CPG Kolektiv” sa Novog Zelanda, u kojoj nastupa, gostovaće… »
Bol je uvek - drugačiji: Mihailo Lađevac s Novog Zelanda stigao u rodni Beograd da izvede predstavu "Sve što vidim"
Večernje novosti 29.06.2023
NEKADAŠNjI glumac Narodnog pozorišta Mihailo Lađevac, koji već godinama živi i radi na Novom Zelandu, pravo sa engleske turneje dolazi u rodni Beograd: na sceni "Raša Plaović" nacionalnog teatra, sa trupom "CPG Kolektiv", večeras izvodi predstavu "Sve… »
Vesti dana »
Prvi putnički brod prošao kroz Ormuski moreuz od početka rata: Kruzer pod malteškom zastavom isplovio iz Dubaija, bio usidren 47 dana
Kurir pre 1 minutjoš 82 povezane
Delegacija Srbije na sastanku Konstituence Švajcarske u Vašingtonu
Euronews pre 46 minutajoš 32 povezane
Incidenti na izborima na Medicinskom fakultetu: Zašto je važan Studentski parlament
BBC News pre 3 satajoš 69 povezanih




