Povezane vesti

Tresu se šimanovci! Petrući i Palčica bljuju vatru jedno na drugo, na korak do raskida!

Tresu se šimanovci! Petrući i Palčica bljuju vatru jedno na drugo, na korak do raskida!

Alo 30.06.2023
Isplovili iz mirne luke! U novom izdanju emisije "Narod pita" voditeljka Ivana Šopić ugostila je Marka Petruševića Petrućija i Anastasiju Stanojević Palčicu. Pogledali su prilog u kom je Maja Marinković napravila scenu jer je do nje došla… »
Skače s jednog polnog organa na drugi, treba imati želudac za to: Brutalna prozivka u emisiji - Onda kaže "ja sam neko!"

Skače s jednog polnog organa na drugi, treba imati želudac za to: Brutalna prozivka u emisiji - Onda kaže "ja sam neko!"

Mondo 30.06.2023
Palčica otkrila šta misli o Aleksandri Nikolić i Maji Marinković u emisiji "Narod pita" Palčica otkrila šta misli o Aleksandri Nikolić i Maji Marinković u emisiji "Narod pita" U sinoćnom izdanju emisije "Narod pita", voditeljka Ivana Šopić… »
Videlo se da samo hoće da šara! Petrući dao svoj sud o odnosu Anđele i Zvezdana, pa otkrio Slavnićeve tajne!

Videlo se da samo hoće da šara! Petrući dao svoj sud o odnosu Anđele i Zvezdana, pa otkrio Slavnićeve tajne!

Alo 30.06.2023
Ne štedi Đuričićevu i njenog 22 godine starijeg, sada već bivšeg, partnera! U novom izdanju emisije "Narod pita", voditeljka Ivana Šopić ugostila je Marka Petruševića Petrućija i Anastasiju Stanojević Palčicu. -Petrući da li si zbog Pece bio… »
Lupao ju je po zadnjici! Palčica otkrila šokantne detalje iz odnosa Mikce i Milice Veselinović, ovo niko nije znao!

Lupao ju je po zadnjici! Palčica otkrila šokantne detalje iz odnosa Mikce i Milice Veselinović, ovo niko nije znao!

Alo 30.06.2023
Emocije su bile obostrane! U novom izdanju emisije "Narod pita" voditeljka Ivana Šopić ugostila je Marka Petruševića Petrućija i Anastasiju Stanojević Palčicu. Telefonskim pozivom se u program uključio naredni gledalac iz Jagodine. -Palčice kakvo… »
Ti si zlo! Opšti haos Palčice i Petrućija, ore se Šimanovci!

Ti si zlo! Opšti haos Palčice i Petrućija, ore se Šimanovci!

Alo 30.06.2023
Uvek spremna da odgovori! U još jednoj emisiji "Narod pita", voditeljka Ivana Šopić ugostila je ljubavni par Anastasiju Stanojević Palčicu i Marka Petruševića Petrućija. Usledilo je uključenje: -Ivančice ti si kao vino, svakim danom sve lepša i… »
Skačeš sa jednog polnog organa na drugi Bivša cimerka otkrila Aleksandrine tajne iz šeste sezone, pa je ponizila nikad…

Skačeš sa jednog polnog organa na drugi Bivša cimerka otkrila Aleksandrine tajne iz šeste sezone, pa je ponizila nikad…

Alo 30.06.2023
Palčica otkrila kako je Aleksandru gledala kroz učešće u šestu sezonu rijalitija "Zadruga" U novom izdanju emisije "Narod pita" voditeljka Ivana Šopić ugostila je Marka Petruševića Petrućija i Anastasiju Stanojević Palčicu. Šopićka se u… »

Vesti dana »