Povezane vesti

Anđela zapretila ani i mileni kačavendi Đuričićeva besna kao ris, ne želi više da ćuti, raskrinkala i pojedine…

Anđela zapretila ani i mileni kačavendi Đuričićeva besna kao ris, ne želi više da ćuti, raskrinkala i pojedine…

Alo 30.06.2023
Neka me zovu Ana i kuma (posle toga), ne bih ništa rekla, nemam ja šta sa njom da pričam, zna se ko je trebalo da priča sa njom. - ističe Anđela. Diskvalifikovana zadrugarka Anđela Đuričić ne smiruje se nakon pretnji voditeljki Dušici… »
U šoku sam od tog saznanja Anđela rešila da iznese tajne: Zvaće me Ana i kuma posle toga!

U šoku sam od tog saznanja Anđela rešila da iznese tajne: Zvaće me Ana i kuma posle toga!

Alo 30.06.2023
Anu i kumu drži u šaci. Anđela Đuričić nedavno se vratila u Crnu Goru kod svojih roditelja, a sada je otkrila da će otkriti tajne bivših cimera. - Istina je, znam neke stvari koje su se dešavale. Tajne su ozbiljne što se tiče nečijeg života… »
Vraća mi se stres Anđela iskreno progovorila o periodu nakon raskida, ali i šta se dešava u njenom porodičnom domu!

Vraća mi se stres Anđela iskreno progovorila o periodu nakon raskida, ali i šta se dešava u njenom porodičnom domu!

Alo 30.06.2023
Anđela je otkrila kako se oseća, u kakvim je odnosima sa roditeljima, ali i šta bi radila kada bi videla da je zove Ana Ćurčić. Anđela Đuričić vratila se u Crnu Goru kod svojih rodtelja, ostavila Zvezdana Slavnića i rešila da okrene potpuno… »

Vesti dana »