Povezane vesti

U pola noći otvorim oči i vidim Miljanu Kulić: Šok ispovest bivšeg dečka - Bežao sam preko Pančevačkog mosta!

U pola noći otvorim oči i vidim Miljanu Kulić: Šok ispovest bivšeg dečka - Bežao sam preko Pančevačkog mosta!

Mondo 30.06.2023
Lazar Čolić Zola otkrio da ga Miljana Kulić i njen dečko Bebica uhode. Lazar Čolić Zola otkrio da ga Miljana Kulić i njen dečko Bebica uhode Bivši zadrugar Lazar Čolić Zola otkrio je da prolazi kroz pakao jer ne može da se otarasi bivše… »
Miljana iz horora Kulićeva i Bebica upali u sobu Zoli, ne ostavljaju ga na miru, ovo su detalji!

Miljana iz horora Kulićeva i Bebica upali u sobu Zoli, ne ostavljaju ga na miru, ovo su detalji!

Alo 30.06.2023
Zola navodi da ga Miljana psihički maltretira i nije mu jasno zbog čega ga prati u stopu. Lazar Čolić Zola prolazi kroz pakao jer ga, kako navodi, bivša devojka Miljana Kulić i njen izabranik Nenad Macanović Bebica uhode. Zola kaže da je Miljana… »
"Miljana me psihički uznemirava, uhodi me": Zola prolazi kroz pakao sa bivšom devojkom i njenim dečkom, evo šta se sve…

"Miljana me psihički uznemirava, uhodi me": Zola prolazi kroz pakao sa bivšom devojkom i njenim dečkom, evo šta se sve…

Blic 30.06.2023
Bivši zadrugar Lazar Čolić Zola prolazi kroz pakao jer ga bivša devojka Miljana Kulić i njen izabranik Nenad Macanović Bebica uhode. Zola kaže da je Miljana sa svojim dečkom upala u etno-selo u kom je smešten i napravila haos. - Ovo je kao horor… »

Vesti dana »