Povezane vesti

Vučić: Očekujem dodatnu ofanzivu Kurtija na KiM i još žešći teror

Vučić: Očekujem dodatnu ofanzivu Kurtija na KiM i još žešći teror

Vesti online 02.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upozorio je danas da je premijer privremenih prišitnskih inistucija Aljbin Kuriti, čovek bez reči i časti čije poteze racionalno nije moguće sagledati koji samo želi da bude novi Enver Hodža ili Vladimir… »
Vučić: Očekujem dodatnu ofanzivu Kurtija na KiM i još žešći teror

Vučić: Očekujem dodatnu ofanzivu Kurtija na KiM i još žešći teror

Politika 02.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upozorio je danas da je premijer privremenih prištinskih institucija Albin Kuriti, čovek bez reči i časti čije poteze racionalno nije moguće sagledati koji samo želi da bude novi Enver Hodža ili Volodimir… »
Vučić upozorava: Kurti će napasti kad i Zelenski

Vučić upozorava: Kurti će napasti kad i Zelenski

Pravda 02.07.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, govorio je u svom obraćanju na televiziji Prva o ratu u Ukrajini gde je dao svoje mišljenje da će Kijev krenuti snažno u napad na ruske pozicije pre NATO samita u Viljnusu, istovremeno upozoravajući da… »
Vučić: Očekujem dodatnu ofanzivu Kurtija na KiM i još žešći teror

Vučić: Očekujem dodatnu ofanzivu Kurtija na KiM i još žešći teror

RTS 02.07.2023
Predsednik Aleksandar Vučić upozorio je da je premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti čovek čije poteze racionalno nije moguće sagledati i koji samo želi da bude novi Enver Hodža ili Volodimir Zelenski. Vučić je zabrinut da bi… »
Vučić: Ako opozicija želi izbore imaće ih, neću da bežim iz zemlje

Vučić: Ako opozicija želi izbore imaće ih, neću da bežim iz zemlje

Beta 02.07.2023
Predsednik države Aleksandar Vučić izjavio je danas da ako neko od organizatora protesta "Srbija protiv nasilja" kaže da želi izbore "tog dana će ih imati", ali da znaju da ne mogu da pobede. "Zvao sam ih na razgovor ali oni hoće da ucenjuju. I vi… »
Vučić: Ceo Zapad baš briga kada su prava Srba na KiM ugrožena

Vučić: Ceo Zapad baš briga kada su prava Srba na KiM ugrožena

Politika 02.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ceo zapad „baš briga” kada su ugrožena prava Srba na KiM. On je postavio pitanje Berlinu, Briselu i Vašingtonu zbog čega je Dušan Obrenović i dalje u pritvoru, kada se zna da je nevin… »
Vučić: Veoma sam zabrinut za naš narod na KiM, očekujem dodatnu ofanzivu Kurtija

Vučić: Veoma sam zabrinut za naš narod na KiM, očekujem dodatnu ofanzivu Kurtija

Euronews 02.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da sa kosovskim premijerom Aljbin Kurtije nema razgovora, te da je veoma zabrinut za srpski narod na Kosovu i Metohiji. On je upitao Euleks, Brisel, Vašington i Berlin zašto je Srbin Dušan Obrenović u… »
"Taj čovek nije svoj, znam šta govorim": Vučić očekuje ofanzivu Kurtija nakon ofanzive Ukrajine: "Molim Srbe da se…

"Taj čovek nije svoj, znam šta govorim": Vučić očekuje ofanzivu Kurtija nakon ofanzive Ukrajine: "Molim Srbe da se…

Blic 02.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem programu TV Prva u kojem govori o aktuelnim temama. Između ostalog se osvrnuo i na stanje u Ukrajini, kao i kako bi razvoj situacije uticao na dešavanja na Kosovu. - I sada, pošto ja očekujem… »
Ukrajinci tek kreću u kontraofanzivu Udar na Ruse na dva pravca, biće mnogo žrtava

Ukrajinci tek kreću u kontraofanzivu Udar na Ruse na dva pravca, biće mnogo žrtava

Alo 02.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da tek očekuje ukrajinsku jaku ofanzivu u dva pravca. - Očekujem ukrajinsku jaku ofanzivu u dva pravca - jednu u pravcu Bahmuta, jedan mnogo veći ka Energodaru i Melitopolju. Mislim da su (Ukrajinci)… »
Vučić: Ceo Zapad baš briga kada su prava Srba na KiM ugrožena, očekujem dodatnu ofanizvu Kurtija i još žešći teror

Vučić: Ceo Zapad baš briga kada su prava Srba na KiM ugrožena, očekujem dodatnu ofanizvu Kurtija i još žešći teror

RTV 02.07.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ceo zapad "baš briga" kada su ugrožena prava Srba na KiM. On je postavio pitanje Berlinu, Briselu i Vašingtonu zbog čega je Dušan Obrenović i dalje u pritvoru, kada se zna da je… »

Vesti dana »