Povezane vesti

Đoković i Alkaraz odradili treninge uoči starta Vimbldona

Đoković i Alkaraz odradili treninge uoči starta Vimbldona

Politika 02.07.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković odradio je danas trening na terenima Vimbldona uoči starta Otvorenog prvenstva Engleske. Organizatori Vimbldona su na svom Tviter nalogu slike sa treninga najboljeg srpskog tenisera. Đoković se pre početka… »
Alkaras: Nadam se finalu sa Novakom

Alkaras: Nadam se finalu sa Novakom

Sportski žurnal 02.07.2023
- Glavni favorit je Đoković - istakao je Karlos. Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je na konferenciji za medije pred početak Vimbldona da se nada da će u finalu igrati protiv najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića. Mladi Španac u prvom… »
Alkaraz pred start Vimbldona: Novak je favorit, voleo bih da igram protiv njega u finalu

Alkaraz pred start Vimbldona: Novak je favorit, voleo bih da igram protiv njega u finalu

Euronews 02.07.2023
Treći Grend slem u sezoni, 136. izdanje Vilmbldona počinje sutra, Novak Đoković započinje odbranu trofeja Argentinca Pedra Kačina posle 14.30 časova. Prvi reket sveta i prvi nosilac,španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je na konferenciji za… »
Novinar hteo da ponizi Novaka na Vimbldonu! Đoković ga samo pogledao i očitao bukvicu: Ja sam negativac!?

Novinar hteo da ponizi Novaka na Vimbldonu! Đoković ga samo pogledao i očitao bukvicu: Ja sam negativac!?

Mondo 02.07.2023
Uoči Vimbldona na kome ponovo organizatori ne poštuju Novaka Đokovića, prisetimo se situacije od pre dve godine kada je jedan novinar hteo da ponizi najboljeg na svetu. Nakon ovih reči, Đoković je osvojio još četiri grend slema i prestigao. Uoči… »
"Novaku su opet namestili žreb" Šok optužbe navijača na račun Đokovića, paranoja zbog dominacije na Vimbldonu!

"Novaku su opet namestili žreb" Šok optužbe navijača na račun Đokovića, paranoja zbog dominacije na Vimbldonu!

Mondo 02.07.2023
Novak Đoković je apsolutni favorit na Vimbldonu protiv koga god igrao, ali je "lak žreb" postala platforma da se govori o tome da su organizatori umešali prste. Novak Đoković je apsolutni favorit na Vimbldonu protiv koga god igrao, ali je "lak… »
Đoković i Alkaras odradili treninge uoči starta Vimbldona

Đoković i Alkaras odradili treninge uoči starta Vimbldona

Sportski žurnal 02.07.2023
Novak Đoković će sutra od 14.30 časova na Centralnom terenu igrati protiv Argentinca Pedra Kaćina, koji se trenutno nalazi na 67. mestu ATP liste. Najbolji srpski teniser Novak Đoković odradio je trening na terenima Vimbldona uoči starta Otvorenog… »
Novak došao na vimbldon i video sramotu: Englezi se obrukali za sva vremena, Đoković kao da ne postoji!

Novak došao na vimbldon i video sramotu: Englezi se obrukali za sva vremena, Đoković kao da ne postoji!

Mondo 02.07.2023
Novak Đoković izgleda nije dovoljno poznat da bi bio na posteru koji se nalazi po celom kompleksu Vimbldona. Zaboravili su ko igra za osmi pehar na Vimbldonu i ponovo ga potcenili. Novak Đoković izgleda nije dovoljno poznat da bi bio na posteru koji… »
Pogled koji se govori: Novak Đoković se susreo sa Karlosom Alkarazom (foto)

Pogled koji se govori: Novak Đoković se susreo sa Karlosom Alkarazom (foto)

Večernje novosti 02.07.2023
Sitno se broji do početka Vimbldona, kada će Novak Đoković krenuti u borbu za 24. grend slem u karijeri i osmi na Vimbldonu. Tanjug/AP Snimile su kamere Novaka Đokovića na treningu u "Ol Ingland klubu", a pre termina najboljeg tenisera sveta viđena… »
Đoković i Alkaraz ODRADILI TRENINGE uoči starta Vimbldona

Đoković i Alkaraz ODRADILI TRENINGE uoči starta Vimbldona

Dnevnik 02.07.2023
LONDON: Najbolji srpski teniser Novak Đoković odradio je trening na terenima Vimbldona uoči starta Otvorenog prvenstva Engleske. Organizatori Vimbldona su na svom Tviter nalogu slike sa treninga najboljeg srpskog tenisera. Đoković se pre početka… »
Alkaraz "slučajno" došao da gleda Đokovića! Špijuniranje pred Vimbldon - pogledajte kako je Novak reagovao (video)

Alkaraz "slučajno" došao da gleda Đokovića! Špijuniranje pred Vimbldon - pogledajte kako je Novak reagovao (video)

Mondo 02.07.2023
Karlos Alkaraz se pojavio na treningu Novaka Đokovića gde su se srdačno pozdravili. Karlos Alkaraz se pojavio na treningu Novaka Đokovića gde su se srdačno pozdravili. Srpski teniser Novak Đoković u ponedeljak od 14.30 počinje napada na titulu na… »
Đoković: Motisivan sam da osvojim što više grend slem titula

Đoković: Motisivan sam da osvojim što više grend slem titula

IndeksOnline 02.07.2023
LONDON – Srpski teniser Novak Đoković izjavio je da je motivisan da osvoji što više grend slem titula i dodao da želi da u nastavku igračke karijere obori što više rekorda, prenose beogradski mediji. Đoković je pre tri nedelje trijumfom na… »

Vesti dana »